Zamknij

01.

Prowadzenie profili Social Media

Targetowanie reklam

Kliknij poniższy link, aby dowiedzieć się, jak możemy zwiększyć sprzedaż Twojej firmy

02.

Jak osiągamy rezultat

Gwarantujemy osiąganie wyników za pośrednictwem sieci społecznościowych. Wynik jest omawiany z Państwem na początkowym etapie i opracowujemy krok po kroku plan osiągnięcia tego wyniku. Dzięki naszemu prostemu i jednoznacznemu planowi działania w mediach społecznościowych klienci uwielbiają z nami pracować.

Audyt

Po pierwsze, jesteśmy zobowiązani do przeanalizowania aktualnego stanu profilu w sieci społecznościowej (Facebook, Instagram, LinkedIn) i zrozumienia, z jakich powodów w tej chwili ta strona nie jest skuteczna. Tworzymy szczegółowy plan pracy co najmniej miesiąc do przodu.

Analiza odbiorców docelowych

W drugim etapie analizujemy, kto jest docelowym odbiorcą Twojego biznesu. W oparciu o rodzaj grupy docelowej budowany jest plan pracy.

Tworzenie planu treści

Musimy zaplanować, jakie treści opublikujemy w jakim dniu (chodzi o Relacje/Stories, Angażujące, kreatywne posty). Chodzi o opracowanie stylu graficznego, projekt covera, stworzenie treści i grafik reklam, pomoc w konfiguracji managera firmowego, konta reklamowego, metody płatności, ustawienie pixela i grup docelowych, wdrożenie kampanii reklamowych, jeśli to będzie potrzebne.

Reklama z influencerami

W zależności od budżetu reklamowego i postawionych zadań negocjujemy z liderami opinii i przedstawiamy im szczegółowe zakresy zadań, w jaki sposób powinni reklamować Twój produkt lub usługę.

Organizacja konkursów

Przygotowanie dedykowanego posta, stworzenie regulaminu i zasad.

Interakcja z fanami

Poświęcamy czas na odpowiadanie na komentarze i zapytania w dni robocze, komentowanie i reagowanie na posty innych profilii.

03.

Wyniki naszej współpracy

Wdrożenie strategii, która zwiększy Waszą sprzedaż 0

Wdrożenie skutecznego lejka sprzedażowego w mediach społecznościowych 0

Inwestycje w ruch organiczny zwraca się dwókrotnie 0

Skalowanie wyniku i optymalizacja kosztów 0

04.

Dlaczego my?

Dlaczego Twoja firma się rozwinie?

 • Widoczne efekty pozycjonowania już za 2-3 miesiące.
 • Omijanie konkurentów w ciągu 6-12 miesięcy, w zależności od wybranego pakietu.
 • Miesięczny wzrost ruchu docelowego o 5-30%, w efekcie wzrost sprzedaży.
 • Doświadczenie w pozycjonowaniu ponad 1500 stron klientów.
 • Stały kontakt telefoniczny lub mailowy naszych menedżerów.
 • Regularne raportowanie wyników i wszystkich wykonanych prac.

Zasady współpracy z nami

 • Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty (Google Analytics, Google Ads).
 • Dotrzymujemy terminów.
 • Zależy nam na zwiększaniu Twoich zysków.

Wskaźniki wydajności

Na wstępnym etapie określamy cele i zadania. Następnie obliczamy terminy i ustalamy budżet. Wszystkie warunki i koszty są poparte danymi analitycznymi.

Ciągłe monitorowanie wyników

Wystarczy 1 godzina miesięcznie, aby w pełni kontrolować wykonywaną pracę i dynamikę wyników.

Znacznie więcej pracy za te same pieniądze

Szczycimy się tym, że udaje nam się wykonać średnio o 30% więcej pracy niż inne agencje, dzięki czemu strony naszych klientów osiągają wyniki średnio o 30% szybciej, co pozwala klientom jeszcze szybciej zwracać się z inwestycji w reklamę.

Kompleksowe podejście

Badamy Twoje potrzeby i zadania w celu skutecznej promocji.
4 cechy naszego podejścia do kompleksowego pozycjonowania Twojej strony:

 • Kompleksowa praca wewnętrzna nad stroną, zarówno w części technicznej, jak i pod kątem treści tekstowych i graficznych.
 • Linki, które nie tylko promują Twoją witrynę, ale także zwiększają świadomość marki.
 • Umieszczanie linków zaufania na zweryfikowanych witrynach, generujące ruch użytkowników.
 • Marketing treści — pozyskiwanie klientów poprzez wysokiej jakości blogowanie w Twojej witrynie.

Terminy

 • Członkowie naszego zespołu umiejętnie współdziałają ze sobą, co przyspiesza proces pozycjonowania strony.
 • Każdy członek zespołu koncentruje się na uzyskaniu wysokiej jakości wyniku.
 • Korzystamy wyłącznie z najnowszego oprogramowania, co znacznie skraca czas realizacji zadań.

Fakty o nas

 • Nie mieliśmy stron, nad którymi byłyby prowadzone prace, a wyniki byłyby całkowicie nieudane, każdy projekt wykazuje wzrost, który różni się jedynie specyfiką tematyki, uwarunkowaniami rynkowymi, budżetem.
 • Ogromne doświadczenie w rozwiązywaniu najtrudniejszych zadań i niestandardowych sytuacji związanych z kompleksową promocją strony.
 • Wiemy, jak działają algorytmy Google.
 • Profesjonalny zespół.

05.

Skupiamy się na wynikach

Wyniki naszych klientów powiedzą więcej niż jakakolwiek reklama. Wystarczy na nie spojrzeć.

06.

Targetowanie reklam na Facebooku – jak działa reklama targetowana?

Prowadzisz firmę, która posiada własny profil biznesowy na Facebooku? Być może nawet zastanawiasz się nad pewną formą zareklamowania własnej działalności na tej największej platformie społecznościowej. W takim wypadku warto zainwestować w odpowiednie przygotowanie kampanii marketingowej. Niezwykle przydatne może okazać się specjalistyczne targetowanie reklam na Facebooku, które pozwoli cieszyć się jeszcze lepszą konwersją.

Zdjęcie Targetowanie reklam na Facebooku, reklama targetowana | Agencja iPapus

Czym jest targetowanie reklam na Facebooku?

Reklamy na Facebooku to fantastyczny sposób na zaprezentowanie swojej firmy w Internecie. Bez względu na to, w jakiej branży działasz i jakie masz cele marketingowe, korzystanie z reklam we właściwy sposób na poszerzenie rozpoznawalności własnej marki online. Pytanie brzmi, na czym polega targetowanie reklam na Facebooku i dlaczego tak ważne jest odpowiednia działalność w tym zakresie.

Ogólnie rzecz biorąc, targetowanie reklam skupia się na ustaleniu targetu, a wiec celu. Najczęściej jest nim odpowiednia grupa docelowa potencjalnych klientów. Przykładowo, chcąc wypozycjonować reklamy kremów przeciwzmarszczkowe 40+ dla kobiet, nie targetuje się takiej reklamy nastoletnim mężczyznom.

Zdjęcie-2 Targetowanie reklam na Facebooku, reklama targetowana | Agencja iPapus

Właściwy dobór grupy odbiorców pozwala wyświetlać Twoją reklamę na FB tylko tym osobom, które mogą być zainteresowane konkretny produktem czy usługą. To samo dotyczy całokształtu Twojego biznesu, który również możesz reklamować online.

Targetując reklamy, zwiększasz swoje szanse na skuteczną kampanię marketingową na Facebooku. Należy jednak mieć na uwadze, że konkurencja w zakresie e-commerce jest bardzo szeroka, a procesy marketingowe nie zawsze należą do najłatwiejszych. W związku z tym, warto zlecić targetowanie profesjonalistom.

Najlepszych specjalistów od reklam i pozycjonowania online znajdziesz w iPapus Agency.

Zdjęcie-3 Targetowanie reklam na Facebooku, reklama targetowana | Agencja iPapus

Czy reklama targetowana na FB naprawdę działa?

Kiedy przygotowujesz dowolną reklamę dla swojego biznesu, musisz skoncentrować się na swojej kluczowej grupie docelowej. Najważniejszym elementem powinno być zapewnienie skuteczności kampanii marketingowej z myślą o potencjalnych klientach. Zasada ta ma zastosowanie również w przypadku reklam na Fejsie.

Żeby reklama targetowana do grupy odbiorców mogła zadziałać jak należy, konieczne jest dobre dopasowanie Twojego targetu. Facebook pozwala określić cel reklam na podstawie między innymi następujących kategorii:

 • Lokalizacja. Opierając się na opcjach lokalizacyjnych, można wybrać konkretny region, skąd pochodzą Twoi klienci docelowi. Wybór ten dotyczy kraju, województwa, miasta czy kodu pocztowego.
 • Demografia. Tworząc reklamy targetowane, można docierać także do potencjalnych klientów według ich danych demograficznych. Mowa o wieku, płci czy wykształceniu, a nawet pokoleniach (np. millenialsi).
 • Zainteresowania. Targetowanie reklamna Facebooku da się również ustalić pod kątem tego, czy dany użytkownik interesuje się podobnymi produktami i usługami. Decyzje o wyświetleniu reklamy algorytm podejmuje na podstawie historii zaangażowania (lajki, komentarze) czy stron, jakie obserwuje dany użytkownik.

Wszystko sprowadza się zatem do perfekcyjnego profilowania Twojego potencjalnego klienta. Należy pamiętać, że każda usługa i każdy produkt posiadają swoje własne cechy charakterystyczne. Dotyczy to również grupy docelowej, jaka może być zainteresowana zakupem. Reklama targetowana odniesie sukces tylko wtedy, gdy target w 100% pokryje się z charakterystyką tego, co chcesz wypromować.

Zdjęcie-4 Targetowanie reklam na Facebooku, reklama targetowana | Agencja iPapus

Dlaczego warto korzystać z reklam targetowanych?

Reklamowanie działalności w social media to niełatwe zadanie, choć wiele osób chce spróbować takiego podejścia do promocji własnego biznesu. Jeżeli zastanawiasz się, jakie są wymierne korzyści korzystania z targetingu na Facebooku, sprawdź koniecznie następujące zalety:

 • Dotrzesz do szerszego grona potencjalnych klientów, którzy są częścią Twojej prawdziwej grupy docelowej.
 • Dostępne na FB narzędzia pozwalają na kontrolę wyników Twoich reklam.
 • Ruch organiczny na Facebooku to za mało, żeby zainteresować konsumentów swoimi usługami i produktami.
 • Reklama targetowana pozwala na skalowanie, a także zmiany nawet po jej publikacji.

W dzisiejszym biznesie odpowiednie pozycjonowanie firmy w mediach społecznościowych stało się czymś naturalnym. Warto o tym pamiętać, tym bardziej, że Internauci nadal chętnie korzystają z najbardziej popularnych platform, takich jak Facebook. Chcąc zyskać przychylność nowych klientów, opłaca się sięgnąć po targetowane reklamy w sieci.

Nie zapominaj, że możesz już teraz zlecić targetowanie profesjonalnej agencji, która zapewnia znacznie skuteczniejsze metody działania.

Zdjęcie-5 Targetowanie reklam na Facebooku, reklama targetowana | Agencja iPapus

W jaki sposób agencja marketingowa wspiera targetowanie reklam?

Włączasz Facebooka, przechodzisz do narzędzi dla biznesu i nie bardzo wiesz, jak zabrać się za promocję? Nic nie szkodzi! Możesz zlecić nam targetowanie reklam na Facebooku, a my zajmiemy się wszystkim od pomysłu aż po implementację.

Eksperci iPapus Agency doskonale wiedzą, w jaki sposób określić właściwą grupę docelową dla Twojej firmy. Analizując bieżące zapotrzebowanie na dany produkt czy usługę, docieramy do potencjalnych klientów tylko dla Ciebie. Co bardzo istotne, stale przyglądamy się aktualnym zmianom w trendach i algorytmach, żeby móc dostosować reklamy do nowych wymagań medium Marka Zuckerberga.

Dzięki profesjonalnemu wsparciu w zakresie targetowania na Facebooku, otrzymasz najlepsze wyniki w możliwie najkrótszym czasie. Umiejętne określenie grupy docelowej stanowi tutaj klucz do sukcesu, a do tego potrzebne jest specjalistyczne przygotowanie kampanii marketingowej. Na końcu tej ścieżki znajduje się wyjątkowa nagroda w postaci efektywnej konwersji, a także skutecznego zwrotu z inwestycji (ROI).

Nie zwlekaj, zleć nam targetowanie swoich reklam w serwisie Facebook, jeżeli chcesz osiągnąć sukces w mediach społecznościowych. Przy okazji, sprawdź też pozostałe nasze usługi związane z pozycjonowaniem, retargetingiem, a także prowadzeniem profili firmowych w social media.

Najlepsza agencja internetowa w Polsce według Oferteo

Agencja marketingu internetowego iPapus Agency
Agencja marketingu internetowego iPapus Agency 69 opinii Klientów
Jesteś naszym zadowolonym Klientem?
Zostaw swoje referencje.
5 Kewin M. 5 sierpnia 2022
Zapotrzebowanie na prace na stronie internetowej, Kraków
Posiadam sklep internetowy z perfumami, ale ze względu na dużą ilość produktów strona zaczęła bardzo wolno działać. Postanowiłem oddać go w ręce specjalistów. Kierując się recenzjami wybrałem agencję iPapus. Szybko się ze mną skontaktowali i wyjaśnili szczegóły. Programiści firmy operatywnie rozeznali się w temacie, zaproponowali mi kilka rozwiązań. Jestem zadowolony z wyniku!
5 Lucjan S. 4 sierpnia 2022 Wśród klinik stomatologicznych panuje duża konkurencja. Jako właściciel firmy interesuje mnie stabilny przepływ klientów. Zwróciłem się więc do agencji iPapus. Zaoferowano mi kilka opcji promocji, z których wybrałem reklamę Google, ponieważ moimi odbiorcami są osoby, które potrzebują usług dentystycznych właśnie teraz lub w najbliższej przyszłości. Specjaliści agencji pomogli założyć konto Moja Firma, a przede wszystkim wykonali wysokiej jakości reklamę w mapach Google. Żeby ludzie z naszej okolicy mogli zobaczyć klinikę i od razu zadzwonić. W efekcie liczba klientów wzrosła do takiego poziomu, że wszystko jest zarezerwowane z dwutygodniowym wyprzedzeniem. Jestem bardzo zadowolony z wyniku, miło jest mieć do czynienia z profesjonalistami.
5 Piotr L. 3 sierpnia 2022 Zamówiliśmy w agencji iPapus od razu dwie strony docelowe żeby promować nasze produkty. Bardzo spodobało mi się podejście do zadania! Opowiedzieli i doradzili, jak najlepiej to zrealizować w ramach naszego budżetu - w rezultacie zdecydowaliśmy się na szablonowy landing page na Wordpress i dopracowaliśmy go do naszych potrzeb. Teraz pracujemy razem nad promocją.
5 Dorian T. 2 sierpnia 2022 Posiadam sklep internetowy z zabawkami dla dzieci. Strona od dawna nie była aktualizowana, projekt był przestarzały, a sprzedaż na stronie była bardzo słaba. Strony wcześniej nie reklamowałam, znajomi poradzili mi, abym zaczęła reklamować się na Facebooku i Instagramie, ponieważ wcześniej tego nie robiłam, zaczęłam szukać specjalisty, który potrafiłby poprawnie skonfigurować reklamę. Gdy w Google zobaczyłam ogłoszenie agencji iPapus, postanowiłam zostawić swoje zgłoszenie, skontaktowano się ze mną i rozpoczęliśmy współpracę. Przekonało mnie, że agencja świadczy pełen zakres usług, zatem może ulepszyć stronę, oraz uruchomić reklamę, programiści i graficy agencji opracowali i wdrożyli zmiany w serwisie, a targetolog opracował strategię reklamową. Już po pierwszych dniach od uruchomienia reklamy na stronie sprzedaż ruszyła. W pierwszym miesiącu reklama opłaciła się 2-krotnie z każdym miesiącem rośnie liczba sprzedaży na stronie. Bardzo się cieszę z naszej współpracy, dziękuję.
5 Elwira G. 29 lipca 2022 Bez fałszywych subskrybentów i polubieni udało im się wypromować moje konto na Instagramie w zaledwie 2 miesiące. W wyniku współpracy uzyskałem +1500 subskrybentów w ciągu 2 miesięcy, oraz 200 sprzedaży moich kursów projektowania stron internetowych przez Instagram Direct. Pracujemy dalej, polecam Agencję iPapus tym, którzy chcą doprowadzić swój biznes do stabilnego napływu klientów.
Kontakt

07.

Darmowa konsultacja

Umów się z naszym specjalistą na darmową konsultację marketingową.

Zostaw swoje dane – skontaktujemy się z Tobą, przeanalizujemy Twój marketing i zaproponujemy najlepsze rozwiązania.

g

  FAQ

  Jak targetować reklamy na facebooku?

  Targetowanie ustawia się poprzez obszar reklamowy Facebooka, do którego dostęp można uzyskać tylko wtedy, gdy posiada się fan page. Dalsza praca odbywa się za pośrednictwem Ads Managera. Tutaj można utworzyć jedną lub więcej kampanii reklamowych dla różnych grup docelowych i produktów, określając cele i budżet reklamowy.

  Ile kosztuje reklama na facebooku?

  Dostęp do konta reklamowego Ads Manager realizuje się darmowo w przypadku posiadania fun-page. Koszt za kliknięcie i całkowity budżet reklamowy może być również ustalany niezależnie przez reklamodawcę. Jeśli jednak parametry te zostaną ustawione nieprawidłowo, budżet reklamowy może zostać zmarnowany, a kampania nie przyniesie żadnych rezultatów. W przypadku braku doświadczenia w konfigurowaniu reklam, warto skorzystać z usług agencji marketingowej. W tym przypadku średni koszt reklamy na Facebooku wyniesie od 200 do 800 dolarów miesięcznie.

  Z czego składa się reklama?

  Reklama składa się z nagłówka, treści tekstowej, obrazu i linku prowadzącego do strony docelowej na portalu społecznościowym lub stronie internetowej.

  Czy reklama jest potrzebna?

  Reklamy na Facebooku nie są koniecznym elementem promocji. Ale jeśli jest prawidłowo ustawiony, może osiągnąć dobry wzrost sprzedaży.

  Ile trwa sprawdzanie reklamy na fb?

  W większości przypadków jest on sprawdzany w ciągu 24 godzin.

  Jak reklamować produkt na facebooku?

  Dzięki Facebook Marketplace można reklamować i sprzedawać produkty. Możesz skonfigurować swoją reklamę poprzez Ads Manager. Reklamy mogą być umieszczane w formatach wideo, obrazu lub galerii.

  Czego nie można reklamować na facebooku?

  Na Facebooku zabronione jest reklamowanie towarów i usług w następujących kategoriach:

  • papierosy elektroniczne i tytoń;
  • Broń i substancje wybuchowe;
  • Produkty i usługi 18+;
  • mikropożyczki;
  • Marketing sieciowy i inne wątpliwe modele biznesowe.
  Agencja marketingowa Kraków – iPapus