Zamknij

01.

Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie Niemcy

Kliknij poniższy link, aby dowiedzieć się, jak możemy zwiększyć sprzedaż Twojej firmy

02.

Jak osiągamy rezultat

Strategia zbudowana na podstawie danych analitycznych. Żadnych pustych obietnic. Zamów bezpłatną konsultację!

Audyt strony

Indywidualne analizy i wskazówki tworzą skuteczny plan działania, aby osiągnąć czołowe pozycje w Google. Możesz liczyć na uzyskanie szczegółowego planu rozwoju swojego projektu i zidentyfikowanie błędów utrudniających osiągnięcie TOP 10 w Google.

Prace obejmują audyt techniczny, audyt bezpieczeństwa strony, łatwość nawigacji oraz wiele innych rzeczy. Po szczegółowej analizie strony generujemy raport.

Optymalizacja konwersji

Testujemy użyteczność strony, oceniamy mocne i słabe strony oraz bierzemy to, co najlepsze ze stron internetowych konkurencji. Usuwamy wszelkie przeszkody na drodze Twojego klienta do zakupu lub nawiązania współpracy.

Optymalizacja strony od zera

Udana strona od samego początku. Przygotowanie specyfikacji technicznych dla programistów w celu uniknięcia problemów i uzyskania najlepszej strony ze względu Google i użytkownika. Bierzemy pod uwagę wszystkie wymagania Google i tworzymy podstawę do szybkiej promocji młodej strony. Zamawiając taką usługę, oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale także czas.

Linki prowadzące do Twojej strony

Umieszczamy linki w artykułach, wiadomościach, komentarzach. Link building jest bardzo ważny. Linkowanie może przynieść rewelacyjne efekty. Musisz wiedzieć, w jaki sposób agencja zamierza pozyskiwać linki. Korzystamy z Ahrefs i Majestic.

Zdejmowanie filtrów Googla

Analiza strony pod kątem filtrów Google. Bezpieczne metody. Na skutek nieprawidłowych działań pozycjonujących na domenę może zostać nałożony filtr ograniczający lub całkowicie wykluczający jej widoczność w wyszukiwarce Google, ale nasza agencja pomaga usunąć to.

Słowa kluczowe

Zidentyfikujemy intencje klientów Twojego biznesu i wybierzemy słowa kluczowe, jakich mogą używać do wyszukiwania Twojej oferty w Google.

Klient widzi każdy krok

Nie staramy się mylić klienta skomplikowanymi umowami i niezrozumiałymi warunkami. Wyjaśniamy zasady pracy i przygotowujemy szczegółowe raporty, zarówno z wyników, jak i z wykonanej pracy.

03.

Wyniki naszej współpracy

Promocja strony na wszystkie kluczowe zapytania 0

Doradztwo operacyjne naszych ekspertów 0

Promocja priorytetowych zapytań w topie 0

Przejrzysta analityka i wyniki dotyczące promocji w wyszukiwarkach 0

04.

Dlaczego my?

Dlaczego Twoja firma się rozwinie?

 • Widoczne efekty pozycjonowania już za 2-3 miesiące.
 • Omijanie konkurentów w ciągu 6-12 miesięcy, w zależności od wybranego pakietu.
 • Miesięczny wzrost ruchu docelowego o 5-30%, w efekcie wzrost sprzedaży.
 • Doświadczenie w pozycjonowaniu ponad 1500 stron klientów.
 • Stały kontakt telefoniczny lub mailowy naszych menedżerów.
 • Regularne raportowanie wyników i wszystkich wykonanych prac.

Zasady współpracy z nami

 • Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty (Google Analytics, Google Ads).
 • Dotrzymujemy terminów.
 • Zależy nam na zwiększaniu Twoich zysków.

Wskaźniki wydajności

Na wstępnym etapie określamy cele i zadania. Następnie obliczamy terminy i ustalamy budżet. Wszystkie warunki i koszty są poparte danymi analitycznymi.

Ciągłe monitorowanie wyników

Wystarczy 1 godzina miesięcznie, aby w pełni kontrolować wykonywaną pracę i dynamikę wyników.

Znacznie więcej pracy za te same pieniądze

Szczycimy się tym, że udaje nam się wykonać średnio o 30% więcej pracy niż inne agencje, dzięki czemu strony naszych klientów osiągają wyniki średnio o 30% szybciej, co pozwala klientom jeszcze szybciej zwracać się z inwestycji w reklamę.

Kompleksowe podejście

Badamy Twoje potrzeby i zadania w celu skutecznej promocji.
4 cechy naszego podejścia do kompleksowego pozycjonowania Twojej strony:

 • Kompleksowa praca wewnętrzna nad stroną, zarówno w części technicznej, jak i pod kątem treści tekstowych i graficznych.
 • Linki, które nie tylko promują Twoją witrynę, ale także zwiększają świadomość marki.
 • Umieszczanie linków zaufania na zweryfikowanych witrynach, generujące ruch użytkowników.
 • Marketing treści — pozyskiwanie klientów poprzez wysokiej jakości blogowanie w Twojej witrynie.

Terminy

 • Członkowie naszego zespołu umiejętnie współdziałają ze sobą, co przyspiesza proces pozycjonowania strony.
 • Każdy członek zespołu koncentruje się na uzyskaniu wysokiej jakości wyniku.
 • Korzystamy wyłącznie z najnowszego oprogramowania, co znacznie skraca czas realizacji zadań.

Fakty o nas

 • Nie mieliśmy stron, nad którymi byłyby prowadzone prace, a wyniki byłyby całkowicie nieudane, każdy projekt wykazuje wzrost, który różni się jedynie specyfiką tematyki, uwarunkowaniami rynkowymi, budżetem.
 • Ogromne doświadczenie w rozwiązywaniu najtrudniejszych zadań i niestandardowych sytuacji związanych z kompleksową promocją strony.
 • Wiemy, jak działają algorytmy Google.
 • Profesjonalny zespół.

05.

Historie Sukcesów

Firmy, które osiągnęły już niesamowite wyniki. Dołącz do nich!

Zyskujesz własny dział marketingu

Zdjęcie-2 Zespół Agencji Marketingowej iPapus Kraków
Zdjęcie Dlaczego warto inwestować w SEO

Dlaczego inwestowanie w pozycjonowanie w Google jest opłacalne

Na przykład Google Ads czy Facebook Ads zapewnia szybki wzrost i klientów już w pierwszym tygodniu po uruchomieniu, ale wtedy zawsze trzeba płacić za każdego klienta. Koszty nie maleją.
Pozycjonowanie z kolei wymaga więcej czasu - pierwszego zwiększenia sprzedaży można się spodziewać w ciągu 3-6 miesięcy od rozpoczęcia prac nad stroną, ale im dłużej utrzymujemy stabilny rozwój naszej strony pod kątem pozycjonowania SEO, tym więcej będziemy w stanie obniżyć koszt pozyskania klienta. A jakość leadów trafiających do nas z ruchu organicznego zawsze jest o wiele wyższa niż z każdego innego źródła.

Sprawdź naszą ofertę

Zdjęcie-2 Sprawdź naszą ofertę

06.

Pozycjonowanie Niemcy – jak zaprezentować firmę w niemieckim Google?

Od wielu lat Niemcy cieszą się zasłużoną reputacją kraju, który jest prawdziwą gospodarczą potęgą. To właśnie tutaj bije serce Europy, zaś warunki ekonomiczne nieprzerwanie należą do czołówki na Starym Kontynencie. Nic dziwnego, że coraz więcej biznesów chce otwierać się na rynek niemiecki w kraju zamieszkanym przez ponad 82 miliony obywateli. W zakresie rozwoju również Twojego biznesu, kluczowe może okazać się efektywne pozycjonowanie Niemcy.

Zdjęcie SEO pozycjonowanie stron w niemczech | Agencja iPapus

Pozycjonowanie Niemcy – wszystko zaczyna się od strategii marketingowej

Polskie biznesy sięgające po jakościowe pozycjonowanie zagraniczne często zaczynają swoją międzynarodową działalność od naszego zachodniego sąsiada. Decyzja ta jest w pełni uzasadniona warunkami ekonomicznymi, bo przecież Niemcy pozostają kluczowym graczem w Europie. Dotyczy to nie tylko przemysłu, ale również setek innych branż związanych z produktami i usługami.

Jeżeli chodzi o własne strony internetowe, pozycjonowanie Niemcy opierają przede wszystkim o wyszukiwarkę Google.de. Dzieje się tak, ponieważ ta platforma odpowiedzialna jest za około 95% wszystkich wyszukań w niemieckim Internecie. Idąc tym tropem, również polskie firmy wchodzące na niemiecki rynek powinny rozpocząć od strategii marketingowej skrojonej pod Google.

Zdjęcie-2 SEO pozycjonowanie stron w niemczech | Agencja iPapus

Jak przeprowadzić skuteczne pozycjonowanie stron niemieckich?

Chcąc osiągnąć najlepsze pozycjonowanie stron w Niemczech, należy rozpocząć od następujących kroków:

 • Audyt niemieckiego SEO – dogłębna analiza Twojej strony internetowej pod kątem SEO w Niemczech powinna odbywać się na bieżąco. Konieczność ta wynika ze zmieniających się algorytmów Google.de, które mogą promować jedne witryny kosztem innych. Kluczowe jest zatem utrzymanie się na szczycie rankingów.
 • Analiza niemieckich słów kluczowych – content marketing zaczyna się od odpowiedniego doboru fraz, jakie Niemcy wyszukują w sieci. Trafne niemieckojęzyczne keywordsy sprawią, że Twoja strona internetowa będzie wyświetlać się większej liczbie potencjalnych klientów.
 • Optymalizacja pod kątem Google.de – w tym przypadku, regularna kontrola strategii SEO to podstawa. Należy skupić się na działaniach, które pozwalają utrzymać się w czołówce wyników wyszukiwania. Metody optymalizacyjne mają na celu uporządkowanie strony tak, żeby umocnić jej najlepsze zalety.
 • Niemiecki link building – żeby wzmocnić pozycjonowanie Niemcy korzystają z jakościowego linkowania do zaufanych i prestiżowych stron. Również polskie biznesy za Odrą powinny czerpać z jakościowych portali czy blogów, żeby zwiększyć zaufanie potencjalnych klientów.

Pozycjonowanie stron w Niemczech może na pierwszy rzut oka wydawać się niezwykle złożonym zadaniem. W rzeczy samej, procesy optymalizacyjne pod kątem niemieckich wyszukiwarek internetowych wymagają sporego zaangażowania. Dlatego też, warto sięgnąć po profesjonalne wsparcie w tym zakresie – agencja SEO iPapus Agency gotowa jest poprowadzić Twój biznes przez meandry pozycjonowania stron na niemieckim rynku.

Zdjęcie-3 SEO pozycjonowanie stron w niemczech | Agencja iPapus

SEO w Niemczech – co warto wiedzieć o niemieckim Internecie?

Najnowsze badania zachowania internautów wykazują, że każdego miesiąca w Niemczech przeprowadza się ponad cztery miliardy wyszukiwań w Internecie. Spośród nich, 37% stanowią wyszukania jednym słowem, 32% dwoma wyrazami, zaś 25% to poszukiwania dłuższymi frazami.

Jak widać, również u naszych zachodnich sąsiadów zmienia się trend odnośnie wyszukiwanych haseł, a te stają się coraz bardziej opisowe i szczegółowe. Dlatego też bardziej rozbudowane słowa kluczowe są bardzo skutecznym sposobem na uzyskanie lepszych wyników w ramach SEO.

Pozycjonowanie Niemcy opanowali do perfekcji właśnie dzięki optymalnemu wykorzystaniu fraz kluczowych. Wchodząc na ten rynek, polskie firmy muszą zatem postawić na jakościowe tłumaczenia swoich treści. Niemieckojęzyczny content marketing musi odpowiadać zapotrzebowaniu lokalnych grup odbiorców oraz potencjalnych klientów.

Warto również przyjrzeć się stylistyce, z jaką niemieckie przedsiębiorstwa tworzą swoje teksty online. Treści w Niemczech są bardzo opisowe i nierzadko poruszają sporo istotnych detali, co częściowo potwierdza stereotypową skrupulatność tego narodu. Praca z językiem niemieckim może być wyzwaniem, jednakże trzeba mieć na względzie, że jest kluczem do SEO w tym kraju.

Zdjęcie-4 SEO pozycjonowanie stron w niemczech | Agencja iPapus

Jak zabrać się za pozycjonowanie Niemcy?

Jeżeli chodzi o lokalne pozycjonowanie stron Niemcy sięgają po wypróbowane techniki, z których powinni korzystać również zagraniczni właściciele firm. Niemieckojęzyczna optymalizacja pod kątem wyszukiwarek (Suchmaschinenoptimierung) powinna zatem dotyczyć między innymi następujących kierunków działania:

 • Branding, czyli budowanie świadomości marki.
 • Budowanie contentu internetowego, który zyska na popularności.
 • Odpowiedni dobór strategii marketingowych, zarówno krótkofalowych, jak również długoterminowych.
 • Promowanie swoich produktów lub usług za pomocą języka korzyści.
 • Perspektywiczne metody SEO z wykorzystaniem wielopłaszczyznowych działań, w tym także za pośrednictwem social mediów.
Zdjęcie-5 SEO pozycjonowanie stron w niemczech | Agencja iPapus

W przypadku stron internetowych zagranicznych biznesów, pozycjonowanie Niemcy cenią sobie szczególnie, gdyż od tego zależy budowa zaufania. Warto zatem zainwestować w nową domenę z końcówką „.de”, żeby przekonać do swojej firmy niemieckich klientów. Wejście na ten rynek wymaga specyficznego podejścia w ramach niszy, która dotyczy Twojej działalności.

Efektywne i skuteczne pozycjonowanie strony Niemcy? Wybierz profesjonalne wsparcie w agencji SEO iPapus Agency – razem uda nam się podbić ten wymagający rynek!

Najlepsza agencja internetowa w Polsce według Oferteo

Agencja marketingu internetowego iPapus Agency
Agencja marketingu internetowego iPapus Agency 69 opinii Klientów
Jesteś naszym zadowolonym Klientem?
Zostaw swoje referencje.
5 Sylwia P. 26 maja 2022 Skorzystałam z usług SMM i jestem bardzo zadowolona. W pierwszej kolejności zwróciłam się by specjaliści zaprojektowali szablon graficzny na Facebooku i Instagramie. Wcześniej sama prowadziłam portale społecznościowe, niezbyt fachowo, teraz wszystko jest profesjonalnie zaprojektowane oraz publikowane są treści wysokiej jakości. Dzięki temu od razu zauważyłam dynamikę wzrostu sprzedaży ze stron. Specjalista opracował jednolity styl prowadzenia profilu oraz pozycjonowanie marki osobistej w mediach społecznościowych. Ogólnie jestem zadowolona z efektów, a co najważniejsze klientów jest więcej od kiedy współpracuję z iPapus Agency.
5 Urszula K. 26 maja 2022 Wszystko w porządku! Długo zastanawialiśmy się, gdzie i jak zamówić sklep internetowy. Przyjrzeliśmy się różnym firmom i ich portfolio, przeczytaliśmy recenzje. Po pewnym czasie zobaczyliśmy reklamę agencji iPapus, skontaktowaliśmy się i zdecydowaliśmy skorzystać z ich usług. Współpraca z agencją układała się bez zarzutów. Wszystko zostało wykonane w uzgodnionym terminie (nie biorąc pod uwagę opóźnienia z naszej winy). Byłem pod wrażeniem nastawieniem projektantów do pracy (pracował cały zespół). Zaczęli od analizy UX, potem sam prototyp i projektowanie. Chciałbym zwrócić szczególną uwagę na kompetentną konsultację przed rozpoczęciem pracy, która zmieniła nasze postrzeganie projektu i zapobiegła wielu trudnościom. Cieszymy się, że po stworzeniu strony agencja iPapus pomaga nam na bieżąco w jej promocji i zawsze odpowiada na nasze prośby, jeśli chcemy coś zmienić na stronie! Polecam!
5 Sergiusz K. 26 maja 2022 Długo szukaliśmy wykonawcy do naszej strony docelowej. Daliśmy sobie czas, żeby wszystko zrobić dobrze. Potrzebowaliśmy zespołu, który mógłby wykonać zarówno projekt, jak i część techniczną. Na podstawie wystawionych opinii, wybraliśmy agencję iPapus i zdecydowanie nie zawiedliśmy się! Zespół posiada bogate doświadczenie. Specjaliści doradzili jak wykonać projekt najlepiej i przedstawili różne rozwiązania. Zdecydowaliśmy się na obrazowanie naszego projektu i CMS Wordpress. Po rozpoczęciu współpracy wszystkie prace wykonywane były na czas, bardzo nam się to podobało. Jeśli pojawi się potrzeba stworzenia strony internetowej, na pewno skontaktujemy się ponownie.
5 Tadeusz K. 25 maja 2022 Od dłuższego czasu wybieraliśmy firmę do promocji naszej strony. Ostatecznie, postanowiliśmy rozpocząć współpracę z agencją iPapus. Na etapie sprzedaży poinformowano nas o krytycznych błędach w serwisie i nakreślono kompleks niezbędnych działań. Do pracy z witryną przydzielona została osobna grupa pracowników oraz osobisty kierownik projektu. Znakomity zespół profesjonalistów, zawsze wyczerpująco i szybko odpowiadają na pytania o dowolnej trudności, tłumaczą prostym językiem, tak jak sami nie jesteśmy specjalistami technicznymi. W wyniku prac wyeliminowano wszystkie krytyczne błędy na stronie, opracowano szczegółową strukturę serwisu oraz zamieszczono unikalne treści. Po 3 miesiącach pracy ruszył zauważalny wzrost widoczności strony w wyszukiwarkach. W rezultacie sprzedaż rośnie z miesiąca na miesiąc. Z zespołem iPapus Agency osiągamy pożądane rezultaty.
5 Michał Z. 24 maja 2022 Jako doświadczony przedsiębiorca mogę powiedzieć, że mam duże doświadczenie w promocji poprzez Google ADS. Sam próbowałem założyć reklamę, korzystałem z usług freelancerów. Od kilku lat moją główną działalnością jest internetowy sklep z upominkami i pamiątkami. Zwróciłem się do agencji Ipapus o szybkie rozwiązanie wielu problemów - asortyment sklepu ciągle się zmienia i lepiej, gdy jeden zespół dokonuje zmian na stronie i w reklamie. Poza tym ważna jest dla mnie nie tylko stabilność, ale także wzrost sprzedaży. Ważne jest, aby nie przegapić sezonowych wzrostów popytu. Na przykład na wakacjach – kiedy ludzie aktywnie kupują. Jestem zadowolona ze współpracy. Sprzedaż w porównaniu do analogicznego okresu roku ubiegłego wzrosła o 30%. Specjaliści od reklamy i marketerzy agencji sami proponują pomysły na rozwój mojego biznesu, to od nich wychodzi inicjatywa.
Kontakt

07.

Darmowa konsultacja

Umów się z naszym specjalistą na darmową konsultację marketingową.

Zostaw swoje dane – skontaktujemy się z Tobą, przeanalizujemy Twój marketing i zaproponujemy najlepsze rozwiązania.

g

  FAQ

  Jak pozycjonować stronę w google?

  Promocja strony internetowej w rankingach wyszukiwarek odbywa się za pomocą środków, które poprawiają interakcję użytkownika z zasobem, a także zwiększają ruch na stronie. Optymalizacja SEO obejmuje kompilację semantycznego rdzenia, wypełnienie strony wysokiej jakości unikalną treścią, uwzględniającą wybrane frazy kluczowe, optymalizację techniczną, generowanie linków (link building).

  Na czym polega pozycjonowanie stron w internecie?

  Pozycjonowanie to zespół działań mających na celu poprawę widoczności witryny wśród konkurencji oraz jej promowania w rankingach wyszukiwarek. Działania te powinny być wykonywane na bieżąco ze względu na ciągłe powstawanie nowych firm, stały rozwój konkurencji oraz zmiany w wymaganiach Google

  Agencja marketingowa Kraków – iPapus