Zamknij

01.

Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie Zagraniczne

Kliknij poniższy link, aby dowiedzieć się, jak możemy zwiększyć sprzedaż Twojej firmy

02.

Jak osiągamy rezultat

Strategia zbudowana na podstawie danych analitycznych. Żadnych pustych obietnic. Zamów bezpłatną konsultację!

Audyt strony

Indywidualne analizy i wskazówki tworzą skuteczny plan działania, aby osiągnąć czołowe pozycje w Google. Możesz liczyć na uzyskanie szczegółowego planu rozwoju swojego projektu i zidentyfikowanie błędów utrudniających osiągnięcie TOP 10 w Google.

Prace obejmują audyt techniczny, audyt bezpieczeństwa strony, łatwość nawigacji oraz wiele innych rzeczy. Po szczegółowej analizie strony generujemy raport.

Optymalizacja konwersji

Testujemy użyteczność strony, oceniamy mocne i słabe strony oraz bierzemy to, co najlepsze ze stron internetowych konkurencji. Usuwamy wszelkie przeszkody na drodze Twojego klienta do zakupu lub nawiązania współpracy.

Optymalizacja strony od zera

Udana strona od samego początku. Przygotowanie specyfikacji technicznych dla programistów w celu uniknięcia problemów i uzyskania najlepszej strony ze względu Google i użytkownika. Bierzemy pod uwagę wszystkie wymagania Google i tworzymy podstawę do szybkiej promocji młodej strony. Zamawiając taką usługę, oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale także czas.

Linki prowadzące do Twojej strony

Umieszczamy linki w artykułach, wiadomościach, komentarzach. Link building jest bardzo ważny. Linkowanie może przynieść rewelacyjne efekty. Musisz wiedzieć, w jaki sposób agencja zamierza pozyskiwać linki. Korzystamy z Ahrefs i Majestic.

Zdejmowanie filtrów Googla

Analiza strony pod kątem filtrów Google. Bezpieczne metody. Na skutek nieprawidłowych działań pozycjonujących na domenę może zostać nałożony filtr ograniczający lub całkowicie wykluczający jej widoczność w wyszukiwarce Google, ale nasza agencja pomaga usunąć to.

Słowa kluczowe

Zidentyfikujemy intencje klientów Twojego biznesu i wybierzemy słowa kluczowe, jakich mogą używać do wyszukiwania Twojej oferty w Google.

Klient widzi każdy krok

Nie staramy się mylić klienta skomplikowanymi umowami i niezrozumiałymi warunkami. Wyjaśniamy zasady pracy i przygotowujemy szczegółowe raporty, zarówno z wyników, jak i z wykonanej pracy.

03.

Wyniki naszej współpracy

Rozwój strony internetowej i zwiększenie współczynnika konwersji 0

Zwiększenie widoczności Twojej strony w wyszukiwarkach 0

Indywidualne opracowanie strategii promowania 0

Comiesięczny plan i jego raport 0

04.

Dlaczego my?

Dlaczego Twoja firma się rozwinie?

 • Widoczne efekty pozycjonowania już za 2-3 miesiące.
 • Omijanie konkurentów w ciągu 6-12 miesięcy, w zależności od wybranego pakietu.
 • Miesięczny wzrost ruchu docelowego o 5-30%, w efekcie wzrost sprzedaży.
 • Doświadczenie w pozycjonowaniu ponad 1500 stron klientów.
 • Stały kontakt telefoniczny lub mailowy naszych menedżerów.
 • Regularne raportowanie wyników i wszystkich wykonanych prac.

Zasady współpracy z nami

 • Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty (Google Analytics, Google Ads).
 • Dotrzymujemy terminów.
 • Zależy nam na zwiększaniu Twoich zysków.

Wskaźniki wydajności

Na wstępnym etapie określamy cele i zadania. Następnie obliczamy terminy i ustalamy budżet. Wszystkie warunki i koszty są poparte danymi analitycznymi.

Ciągłe monitorowanie wyników

Wystarczy 1 godzina miesięcznie, aby w pełni kontrolować wykonywaną pracę i dynamikę wyników.

Znacznie więcej pracy za te same pieniądze

Szczycimy się tym, że udaje nam się wykonać średnio o 30% więcej pracy niż inne agencje, dzięki czemu strony naszych klientów osiągają wyniki średnio o 30% szybciej, co pozwala klientom jeszcze szybciej zwracać się z inwestycji w reklamę.

Kompleksowe podejście

Badamy Twoje potrzeby i zadania w celu skutecznej promocji.
4 cechy naszego podejścia do kompleksowego pozycjonowania Twojej strony:

 • Kompleksowa praca wewnętrzna nad stroną, zarówno w części technicznej, jak i pod kątem treści tekstowych i graficznych.
 • Linki, które nie tylko promują Twoją witrynę, ale także zwiększają świadomość marki.
 • Umieszczanie linków zaufania na zweryfikowanych witrynach, generujące ruch użytkowników.
 • Marketing treści — pozyskiwanie klientów poprzez wysokiej jakości blogowanie w Twojej witrynie.

Terminy

 • Członkowie naszego zespołu umiejętnie współdziałają ze sobą, co przyspiesza proces pozycjonowania strony.
 • Każdy członek zespołu koncentruje się na uzyskaniu wysokiej jakości wyniku.
 • Korzystamy wyłącznie z najnowszego oprogramowania, co znacznie skraca czas realizacji zadań.

Fakty o nas

 • Nie mieliśmy stron, nad którymi byłyby prowadzone prace, a wyniki byłyby całkowicie nieudane, każdy projekt wykazuje wzrost, który różni się jedynie specyfiką tematyki, uwarunkowaniami rynkowymi, budżetem.
 • Ogromne doświadczenie w rozwiązywaniu najtrudniejszych zadań i niestandardowych sytuacji związanych z kompleksową promocją strony.
 • Wiemy, jak działają algorytmy Google.
 • Profesjonalny zespół.

05.

Historie Sukcesów

Firmy, które osiągnęły już niesamowite wyniki. Dołącz do nich!

Zyskujesz własny dział marketingu

Zdjęcie-2 Zespół Agencji Marketingowej iPapus Kraków
Zdjęcie Dlaczego warto inwestować w SEO

Dlaczego inwestowanie w pozycjonowanie w Google jest opłacalne

Na przykład Google Ads czy Facebook Ads zapewnia szybki wzrost i klientów już w pierwszym tygodniu po uruchomieniu, ale wtedy zawsze trzeba płacić za każdego klienta. Koszty nie maleją.
Pozycjonowanie z kolei wymaga więcej czasu - pierwszego zwiększenia sprzedaży można się spodziewać w ciągu 3-6 miesięcy od rozpoczęcia prac nad stroną, ale im dłużej utrzymujemy stabilny rozwój naszej strony pod kątem pozycjonowania SEO, tym więcej będziemy w stanie obniżyć koszt pozyskania klienta. A jakość leadów trafiających do nas z ruchu organicznego zawsze jest o wiele wyższa niż z każdego innego źródła.

Sprawdź naszą ofertę

Zdjęcie-2 Sprawdź naszą ofertę

06.

Pozycjonowanie zagraniczne – międzynarodowe SEO w iPapus Agency

Prowadzisz biznes i chcesz skutecznie promować go również poza granicami naszego kraju? Pozycjonowanie zagraniczne to najlepsza szansa dla Twojej firmy, żeby przekroczyć wszelkie bariery i otworzyć się na cały świat! Optymalizacja SEO pod kątem zagranicznych rynków może okazać się strzałem w dziesiątkę, więc warto sprawdzić, na czym polega ten rodzaj pozycjonowania w sieci.

Zdjęcie Pozycjonowanie zagraniczne | SEO na rynki zagraniczne

Czym wyróżnia się pozycjonowanie zagraniczne?

Pozycjonowanie stron za granicą to szczególny kierunek w sztuce optymalizacji SEO dla firm. Ten rodzaj strategii marketingowej skupia się na promowaniu Twojego biznesu w językach obcych, by lepiej docierać do potencjalnych klientów spoza Polski. Okazuje się bowiem, że samo bezbłędne tłumaczenie treści na inny język może być niewystarczające.

Przykładowo, jeżeli z powodzeniem sprzedajesz w polskojęzycznym Internecie swoje produkty, możesz chcieć podbić również kolejny rynek w innym kraju. Naturalnie, pierwszym krokiem jest stworzenie angielskiej wersji swojej strony www. Ważne jest jednak jasne określenie swojego targetu, co dotyczy nie tylko grupy odbiorców, ale również ich kraju zamieszkania. Tym właśnie zajmuje się pozycjonowanie zagraniczne.

Zdjęcie-2 Pozycjonowanie zagraniczne | SEO na rynki zagraniczne

Lokalne rynki w Niemczech, Szwecji czy na Ukrainie różnią się od siebie. Inne są zachowania i preferencje klientów, sposoby wyszukiwania haseł w sieci, a także styl poruszania się po treściach. Dlatego właśnie tak istotne jest odpowiednie zoptymalizowanie swoich stron, żeby każdy docelowy konsument mógł z łatwością z nich korzystać.

Pozycjonowanie zagraniczne to nie tylko praca z językami obcymi, ale również bieżące analizy trendów branżowych za granicą. Zamiast spędzać długie godziny na samodzielnej interpretacji wyników, warto sięgnąć po profesjonalne wsparcie w tym zakresie. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie w iPapus Agency.

Zdjęcie-3 Pozycjonowanie zagraniczne | SEO na rynki zagraniczne

Pozycjonowanie stron za granicą – dlaczego warto?

Sięgając po pozycjonowanie na rynki zagraniczne, należy mieć na uwadze, że jest to proces równie złożony, co optymalizacja krajowa. Często jednak mamy do czynienia z trudniejszymi kierunkami, gdyż zagraniczne SEO wymaga dokładnego zrozumienia nowych realiów.

W standardowej strategii SEO optymalizuje się treść pod kątem jednego języka, a mianowicie tego, w jakim napisana jest Twoja witryna. Chcąc dotrzeć do klientów międzynarodowych, trzeba mieć na uwadze fakt, że odpowiednie wykorzystanie języków obcych to podstawa. Gwarantem sukcesu jest jednak pozycjonowanie zagraniczne, czyli takie działania, które mają na celu osiągnięcie dwóch rzeczy:

 • Poszerzenie swoich potencjalnych odbiorców o zupełnie nowe rynki.
 •  Zwiększenie szansy na wysoką pozycję strony w konkretnych regionach dla wybranych języków obcych.

Korzystając z profesjonalnych usług w zakresie zagranicznego pozycjonowania stron, Twój biznes zyskuje sporą przewagę nad konkurencją. Dlaczego? Ponieważ content zoptymalizowany pod zagraniczne SEO docierać będzie do wybranej i specyficznej grupy odbiorców. Zamiast błądzić więc po omacku, Twoja witryna wyświetli się tym osobom, które mają potencjał zakupowy w kontekście Twoich usług czy produktów.

Zdjęcie-4 Pozycjonowanie zagraniczne | SEO na rynki zagraniczne

Czy pozycjonowanie na rynki zagraniczne generuje lepszą sprzedaż?

Być może zastanawiasz się, czy opłacalne jest wychodzenie ze swoim biznesem na rynki międzynarodowe. Obawy przed otwarciem się na klienta zagranicznego są w pełni uzasadnione, choć tak naprawdę nie ma się czego bać. Wybierając eksperckie wparcie SEO w zakresie pozycjonowania stron za granicą, zyskujesz pewność odnośnie najefektywniejszych metod optymalizacyjnych.

Pozycjonowanie zagraniczne ma ogromny potencjał, jednakże musi być wykonane z głową. Należy również pamiętać o kilku istotnych kwestiach, jakie decydują o sukcesie optymalizacji dla rynków poza granicami kraju:

 • Właściwy research pod kątem fraz i słów kluczowych.
 • Targetowanie dla wybranego języka, a także zagranicznego rynku.
 • Jakościowe tłumaczenia treści (powinno się unikać automatycznych translatorów).
 • Zagraniczne linkowanie, jak również zagraniczne URL.
 • Bieżące analizy najnowszych trendów oraz zmian w algorytmach Google.

Odpowiedzią na wszystkie powyższe elementy jest współpraca z najwyższej klasy agencją marketingową, która zajmuje się pozycjonowaniem SEO. Jeżeli chcesz zwiększyć sprzedaż swoich usług lub produktów na nowych rynkach, postaw na specjalistyczne usługi optymalizacyjne. Znajdziesz je w ofercie pozycjonowania iPapus Agency.

Najlepsza agencja internetowa w Polsce według Oferteo

Agencja marketingu internetowego iPapus Agency
Agencja marketingu internetowego iPapus Agency 69 opinii Klientów
Jesteś naszym zadowolonym Klientem?
Zostaw swoje referencje.
5 Artur W. 23 maja 2022 Nasza firma potrzebowała strony docelowej. Postanowiliśmy zwrócić się z tym do agencji iPapus, która wcześniej przygotowywała dla nas firmową stronę internetową - byliśmy z niej w pełni usatysfakcjonowani. Menedżer wysłuchał naszych potrzeb odnośnie strony docelowej, zadał kilka pytań wyjaśniających, po czym od razu otrzymaliśmy pełną wycenę usługi. Koszt całkowicie nam odpowiadał. Zespół projektowy szybko i sprawnie wykonał swoją pracę. Specjaliści wzięli pod uwagę nasze potrzeby, równocześnie sugerowali/zalecali swoje rozwiązania. Strona docelowa wyszła lepiej niż tego oczekiwaliśmy! Będziemy nadal współpracować z agencją.
5 Leon G. 20 maja 2022 iPapus Agency to starannie dobrany zespół specjalistów w swojej dziedzinie. Mam sklep ze srebrną biżuterią i chciałem znaleźć zespół zajmujący się reklamą ukierunkowaną, która byłaby w stanie utrzymać sprzedaż na stabilnym poziomie, ponieważ miałem problem z ciągłą niestabilnością. Jednego dnia - dużo osób aplikuje i kupuje, drugiego zaś - głucha cisza. Specjalista ds. reklamy przygotował dla mnie strategię promocji, którą wciąż realizujemy i za pomocą której osiągamy wyniki. Reklama opłaciła się od pierwszego miesiąca, a od drugiego już zacząłem zarabiać znaczne zyski. Pracujemy ponad pół roku, codziennie otrzymuję 10-20 sprzedaż ze sklepu internetowego i sklepu na Instagramie.
5 Agnieszka M. 17 maja 2022 Niedawno spełniłam swoje marzenie - otworzyłam własną pracownię wnętrz w Warszawie? Od razu pojawiło się pytanie - jak przyciągnąć klientów? Pomogli mi w tym specjaliści z agencji iPapus: ulepszyli witrynę i ustawili reklamy w Google. Dobrze jest mieć cały zespół do pomocy. Menedżer szybko odpowiada na bieżące pytania. Raz w tygodniu, kontaktujemy się ze specjalistą Google Ads, aby omówić wyniki, perspektywy oraz promocje, które chcę dodać do ogłoszeń. Poprzez ilość telefonów oraz zgłoszeń na stronie, widzę, że reklama działa coraz lepiej. Obecnie mam stabilnie 3-4 zamówienia dziennie - z czego jestem bardzo zadowolona i już myślę o poszerzeniu mojej małej firmy. Wielkie dzięki!
5 Wladyslaw W. 17 maja 2022 W styczniu skontaktowaliśmy się z agencją iPapus w celu całkowitego przeprojektowania naszej strony internetowej. Już mieliśmy negatywne doświadczenia z poprzednim wykonawcą, więc byliśmy mile zaskoczeni podejściem ekipy do naszej sprawy. Po zapoznaniu się z materiałami i wymaganiami klienta, pracownicy iPapus Agency wysłali nam wycenę, ustalili terminy i zakończyli pracę na czas. Na wybór firmy wpłynęła obecność portfolio, jak również i dobre recenzje. Firma ma skuteczny plan działania oraz duży zespół różnych specjalistów, którzy pomogli w projektowaniu interfejsu strony i ulepszeniu oprogramowania zgodnie z naszym życzeniem. Bardzo cieszymy się, że zgłosiliśmy się, na pewno będziemy jeszcze zamawiać.
5 Oliwia D. 16 maja 2022 Niedawno uruchomiłem własne forum w Warszawie. Od razu pojawił się problem jak pozyskać klienta? W kwestii promowania forum dla zapytań o niskiej i wysokiej częstotliwości zwróciłem się o poradę do specjalistów z agencji iPapus. Osobne podziękowanie dla managera za owocne spotkanie w sprawie wyjaśnienia korzyści płynących z promocji forum. W ciągu 30 minut opowiedział o stratach czasowych wynikających z promocji dla zapytań LF i HF. Ponadto, dzięki konsultacji dowiedziałem się o wielu zaletach i możliwych trudnościach wynikających z promocji po tych zapytaniach. Zrozumiałem, że niezwykle trudno jest trafić w TOP w wyszukiwarce dla zapytań o wysokiej częstotliwości bez optymalizacji witryny pod kątem fraz o niskiej częstotliwości. Zamówiłem w agencji usługę optymalizacji strony i teraz sprawa z pozyskaniem klienta znacznie się polepszyła. Dziękuję za wykonaną pracę!
Kontakt

07.

Darmowa konsultacja

Umów się z naszym specjalistą na darmową konsultację marketingową.

Zostaw swoje dane – skontaktujemy się z Tobą, przeanalizujemy Twój marketing i zaproponujemy najlepsze rozwiązania.

g

  FAQ

  Jak pozyskać klienta zagranicznego?

  Do znalezienia klientów na rynku międzynarodowym wykorzystywane są te same metody promocji, co w kraju: reklama kontekstowa i targetowana, SMM, SEO, pozycjonowanie lokalne z uwzględnieniem regionu i języka.

  Agencja marketingowa Kraków – iPapus