Zamknij

01.

Google Ads

Retargeting

Kliknij poniższy link, aby dowiedzieć się, jak możemy zwiększyć sprzedaż Twojej firmy

02.

Jak osiągamy rezultat

Zapewniamy nie tylko doskonałe wyniki zwrotu z reklamy dzięki prawidłowemu ustaleniu celów na początku (prosimy Cię o informację, jakiego rezultatu oczekujesz od reklamy i na jaki okres i na tej podstawie budujemy strategię kampanii reklamowej i plan pracy), ale także regularne raportowanie z potrzebną częstotliwością (na przykład co miesiąc lub co tydzień), stałe wsparcie, czytelne dynamiczne raporty dotyczące reklamy Google Ads w Google Data Studio.

Audyt

Audyt Twoich starych kampanii reklamowych, jeśli takie istnieją

Badanie docelowej grupy odbiorców

Zwiększamy skuteczność kampanii reklamowych poprzez szczegółową analizę docelowej grupy odbiorców oraz tworzenie reklam specjalnie dla Twoich potencjalnych klientów.

Analiza słów kluczowych

Analizujemy, na jakie słowa kluczowe reklamują się Twoi konkurenci, a także znajdujemy optymalny stosunek kosztu wyświetlenia do skuteczności frazy kluczowej

Analiza użyteczności strony

Nigdy nie zmarnujemy budżetu reklamowego, jeśli zobaczymy, że strona nie działa dobrze. Uważamy, że naszym obowiązkiem jest znalezienie wszystkich problemów strony i pomoc w ich naprawieniu, aby koszty reklamy zwróciły się klientowi tak szybko, jak to możliwe.

Teksty ogłoszeń

Tworzymy reklamy, które zapewniają maksymalne współczynniki klikalności i zainteresują Twojego docelowego klienta.

Reklamy graficzne Google Ads

Są to banery reklamowe o różnej wielkości. To będą statyczne lub animowane banery.

Docieramy do powracających klientów

Docieramy do osób, które odwiedziły Twoją stronę, zwiększamy szansę na powrót użytkowników.

Analityka

Ustalamy wszystkie możliwe sposoby śledzenia dalszej skuteczności reklamy

03.

Wyniki naszej współpracy

Zwiększenie sprzedaży poprzez dotarcie do użytkowników, którzy już weszli w interakcję z Waszą firmą 0

Zwiększenie lojalności wobec firmy 0

Zwiększenie świadomości Waszej marki wśród użytkowników, którzy weszli w interakcję z Waszą firmą 0

Zwiększenie LTV poprzez regularną interakcję z klientami 0

04.

Dlaczego my?

Dlaczego Twoja firma się rozwinie?

 • Widoczne efekty pozycjonowania już za 2-3 miesiące.
 • Omijanie konkurentów w ciągu 6-12 miesięcy, w zależności od wybranego pakietu.
 • Miesięczny wzrost ruchu docelowego o 5-30%, w efekcie wzrost sprzedaży.
 • Doświadczenie w pozycjonowaniu ponad 1500 stron klientów.
 • Stały kontakt telefoniczny lub mailowy naszych menedżerów.
 • Regularne raportowanie wyników i wszystkich wykonanych prac.

Zasady współpracy z nami

 • Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty (Google Analytics, Google Ads).
 • Dotrzymujemy terminów.
 • Zależy nam na zwiększaniu Twoich zysków.

Wskaźniki wydajności

Na wstępnym etapie określamy cele i zadania. Następnie obliczamy terminy i ustalamy budżet. Wszystkie warunki i koszty są poparte danymi analitycznymi.

Ciągłe monitorowanie wyników

Wystarczy 1 godzina miesięcznie, aby w pełni kontrolować wykonywaną pracę i dynamikę wyników.

Znacznie więcej pracy za te same pieniądze

Szczycimy się tym, że udaje nam się wykonać średnio o 30% więcej pracy niż inne agencje, dzięki czemu strony naszych klientów osiągają wyniki średnio o 30% szybciej, co pozwala klientom jeszcze szybciej zwracać się z inwestycji w reklamę.

Kompleksowe podejście

Badamy Twoje potrzeby i zadania w celu skutecznej promocji.
4 cechy naszego podejścia do kompleksowego pozycjonowania Twojej strony:

 • Kompleksowa praca wewnętrzna nad stroną, zarówno w części technicznej, jak i pod kątem treści tekstowych i graficznych.
 • Linki, które nie tylko promują Twoją witrynę, ale także zwiększają świadomość marki.
 • Umieszczanie linków zaufania na zweryfikowanych witrynach, generujące ruch użytkowników.
 • Marketing treści — pozyskiwanie klientów poprzez wysokiej jakości blogowanie w Twojej witrynie.

Terminy

 • Członkowie naszego zespołu umiejętnie współdziałają ze sobą, co przyspiesza proces pozycjonowania strony.
 • Każdy członek zespołu koncentruje się na uzyskaniu wysokiej jakości wyniku.
 • Korzystamy wyłącznie z najnowszego oprogramowania, co znacznie skraca czas realizacji zadań.

Fakty o nas

 • Nie mieliśmy stron, nad którymi byłyby prowadzone prace, a wyniki byłyby całkowicie nieudane, każdy projekt wykazuje wzrost, który różni się jedynie specyfiką tematyki, uwarunkowaniami rynkowymi, budżetem.
 • Ogromne doświadczenie w rozwiązywaniu najtrudniejszych zadań i niestandardowych sytuacji związanych z kompleksową promocją strony.
 • Wiemy, jak działają algorytmy Google.
 • Profesjonalny zespół.

05.

Historie Sukcesów

Firmy, które osiągnęły już niesamowite wyniki. Dołącz do nich!

06.

Retargeting marketing – jak efektywne kampanie pomagają biznesom?

Promujesz swoją firmę w Internecie? Jeśli tak, to z pewnością doskonale rozumiesz, jakie znaczenie mają skuteczne kampanie reklamowe. Często bywa jednak tak, że biznes nie do końca trafnie ocenił target swoich treści. Wówczas, zamiast zarabiać na sprzedaży, traci się pieniądze na nieudane reklamy. Z pomocą przychodzi retargeting marketing, czyli zachęcenie potencjalnego klienta do powrotu na stronę i finalizacji transakcji.

Zdjęcie Retargeting marketing - Google Adwords retargeting | iPapus

Co to jest retargeting marketing?

Prowadząc sprzedaż online, z pewnością niejednokrotnie spotykasz się z sytuacjami, kiedy inwestycja w kampanie reklamowe nie przekłada się na zwroty. Internauci znajdują Twoją stronę dzięki reklamom, przeglądają produkty i usługi, a następnie… odchodzą. Czy Twój biznes może w jakiś sposób wpłynąć na decyzje zakupowe tych, którzy rezygnują z transakcji?

Przede wszystkim, jeśli spotykasz się z takim problemem, to wiedz, że nie jesteś osamotniony. Nawet do 97% użytkowników opuszcza stronę bez kupowania niczego podczas swojej pierwszej wizyty. Wielu z nich traci się bezpowrotnie, lecz kluczem do ich powrotu może być skuteczny retargeting.

Kampanie tego typu obejmują działania online, które przypominają wizytującym Twoją stronę o potencjalnych możliwościach zakupowych. Po odwiedzeniu określonych stron, to właśnie retargeting umożliwia ponowne wyświetlanie odwiedzającym odpowiednich reklam wizualnych lub tekstowych, gdy odwiedzają inne witryny.

Retargeting marketing można przeprowadzić za pomocą Google Ads, Facebooka, LinkedIn Ads i innych platform, gdzie dostępne są reklamy. Współcześni marketerzy używają tej formy reklamowania się, jako ważnego narzędzia do łączenia się z klientami, a także zwiększania sprzedaży i lojalności klientów.

Zdjęcie-2 Retargeting marketing - Google Adwords retargeting | iPapus

Google Ads retargeting kluczem do sukcesu w biznesie?

Wiele firm poszukuje skutecznych rozwiązań w zakresie Google Ads retargeting campaign. Warto zaznaczyć, że kampanie tego typu pozwalają odpowiednio dopasować reklamy w wyszukiwarkach Google, żeby dotrzeć do tych klientów, którzy odwiedzili Twoją stronę bez finalizacji transakcji. Po jakimś czasie, potencjalni kontrahenci zainteresują się ponownie Twoim biznesem, wracając na zakupy.

Retargeting w Google Adwords ma swoje istotne zalety, do których należą chociażby:

 • Kontrola finansów. Dzięki skutecznemu retargetingowi Ads w Google przynoszą zwiększony zwrot z inwestycji (ROI). Następuje skuteczniejsza konwersja, co przekłada się na generowanie nowych dochodów w firmie.
 • Łatwiejsze reklamowanie. Dostępne w systemie Google Ads możliwości reklamy są dziś praktycznie nieograniczone. Można je tworzyć w formie tekstowej, graficznej, a nawet wideo.

Treści spersonalizowane. Każdy klient cechuje się nieco innym podejściem do zakupów, a także zachowaniem w sieci. Retargeting marketing pozwala dopasować wyświetlane treści do indywidualnych oczekiwań danego użytkownika Internetu.

Zdjęcie-3 Retargeting marketing - Google Adwords retargeting | iPapus

Agencja marketingowa Google Ads

W przypadku kampanii Google Ads retargeting może być skuteczny, jeżeli odpowiednio się go zaplanuje, a następnie wdroży w życie. To właśnie od przemyślanej implementacji zależy, czy potencjalny odbiorca treści stanie się Twoim lojalnym klientem.

Warto zatem skorzystać z pomocy profesjonalnej agencji marketingowej, która oferuje najwyższej klasy usługi retargetingowe online. Spersonalizowane reklamy przygotuje dla Ciebie firma iPapus Agency, stawiająca na jakościowe i skuteczne pozycjonowanie stron w sieci.

Wybierz najnowocześniejsze metody dostosowania reklam branżowych do potencjalnych klientów, którzy stanowią Twoją główną grupę docelową! Zapraszamy do kontaktu po bezpłatną konsultację dotyczącą Twoich kampanii reklamowych w Google Ads i nie tylko.

Najlepsza agencja internetowa w Polsce według Oferteo

Agencja marketingu internetowego iPapus Agency
Agencja marketingu internetowego iPapus Agency 69 opinii Klientów
Jesteś naszym zadowolonym Klientem?
Zostaw swoje referencje.
5 Alicja N. 20 czerwca 2022 Za cały okres pracy w sferze ubezpieczeń wypróbowaliśmy wszystkie możliwe warianty promocji w intrenecie. Niestety, promowanie we własnym zakresie nie przynosiło rezultatu. Postanowiliśmy więc znaleźć agencję, podczas poszukiwań wykonawcy do kompleksowej promocji online pojawiały się setki ofert. Po długich poszukiwaniach wybór padł na iPapus Agency. W ciągu roku, nasza witryna z 10 stronami, znalazła się w TOP 3 pod względem zapytań o wysokiej częstotliwości - to mega sukces. Teraz współpracujemy z zespołem na stałe. Wszystko wykonywane jest w sposób dokładny, uporządkowany i operatywny. Terminy są zawsze dotrzymywane, jakość na najwyższym poziomie. Teksty są po prostu świetne, promowanie rzeczywiście efektywne. Jesteście rzetelnymi wykonawcami i dobrymi ludźmi. Polecam.
5 Alisa W. 17 czerwca 2022 Jestem początkującym biznesmenem. Sfera mojej działalności - kosmetyka. Na początku prac nie wiedzieliśmy, jak stworzyć bazę klientów. Zwróciliśmy się o pomoc do agencji iPapus, powstała nowa strona serwisu, wypełniona informacjami. Strona wyszła dość nowoczesna, stylowa i, co najważniejsze zawiera sporo informacji. Ponadto zespół pomógł przy projektowaniu sieci społecznościowych. Pierwsi Klienci dowiedzieli się nas właśnie z portali społecznościowych, a po kilku miesiącach Klienci zaczęli napływać również przez formularz zwrotny na stronie. W tej chwili, po 5 miesiącach współpracy, mamy już stałą bazę klientów, nie planujemy na tym poprzestać. Mając na uwadze dotychczasowe wyniki współpracy z agencją myślimy o otwarciu nowego salonu.
5 Maria S. 16 czerwca 2022 Dziękuję za wykonaną pracę! Z iPapus współpracujemy na bieżąco. Mam sklep internetowy sprzedający telefony komórkowe i akcesoria, reklama została dla nas ustawiona w innej agencji, wszystko jakoś działało, ale nie było do końca jasne co i jak wpływało na dochody, pracownicy agencji zagłębili się w projekt i zaproponowali bardzo skuteczne rozwiązanie, pomagające zaoszczędzić budżet. W efekcie w ciągu miesiąca wydatki spadły do ​​30%, a reklama zaczęła przynosić wymierny dochód! Przeprowadziliśmy również audyt UX, zidentyfikowaliśmy obszary problemowe, gdzie traciliśmy klientów. Na podstawie analizy dokonaliśmy przeprojektowania, dostosowaliśmy szybkość działania strony i wyłączyliśmy niepotrzebne wtyczki. Co miesiąc wysyłają jasny raport z wykonanej pracy w przejrzystej i wygodnej formie, widzę za co płacę. Mogę polecić jako firmę działającą rzetelnie i wydajnie.
5 Tomasz N. 14 czerwca 2022 Świadczę usługi holownicze na terenie Warszawy. Konkurencja jest bardzo wysoka. Dla mojej firmy ważne jest, aby moje reklamy znajdowały się w TOP wynikach wyszukiwania w Google. Specjaliści iPapus zaskoczyli mnie jakością ustawień i dbałością o szczegóły. Reklamy prawie zawsze przewyższały konkurencję pod względem pozycji i były umieszczane na połowie ekranu z chwytliwymi tekstami. Oczywiście brak zamówień to już przeszłość. Teraz myślę o zakupie dodatkowego wyposażenia i chcę dać ogłoszenia pracy dla kierowców. Dzięki chłopaki, jesteście prawdziwymi profesjonalistami!
5 Katarzyna W. 14 czerwca 2022 Stworzyliśmy nową stronę internetową i by ją wypromować skorzystaliśmy z usług SEO – optymalizacji. Na początku współpracy przedstawiono nam szczegółową ofertę na 6 miesięcy. Co ciekawe, otrzymaliśmy precyzyjny plan miesięczny, w którym wszystko było rozplanowane, nawet z ukazaniem godzin pracy programisty, ilością kluczowych zapytań, tekstu, obrazów itd. Planowaliśmy w ciągu 3 miesięcy wejść w TOP 1, właśnie mija 90 dni, a my jesteśmy w TOP 2. Jednak naszym zdaniem, storna zawierała niedociągnięcia z którymi zespół również pomógł nam się sprawić.
Kontakt

07.

Darmowa konsultacja

Umów się z naszym specjalistą na darmową konsultację marketingową.

Zostaw swoje dane – skontaktujemy się z Tobą, przeanalizujemy Twój marketing i zaproponujemy najlepsze rozwiązania.

g

  FAQ

  Retargeting co to?

  Jest to specjalny mechanizm reklamowy, który pozwala na przypominanie użytkownikom o produktach lub usługach, którymi byli wcześniej zainteresowani.

  Jak targetować reklamy na facebooku?

  Reklamy ustawia się poprzez gabinet Facebook Ads, który wizualnie jest podobny do gabinetu Google Ads. Tutaj można ustawić grupy docelowe, harmonogramy wyświetlania, budżety reklamowe, daty ważności i lokalizacje wyświetlania. Ustawiając reklamy w celu zwiększenia ruchu na stronie internetowej, możesz umieścić link do strony docelowej.

  Agencja marketingowa Kraków – iPapus