Zamknij

01.

Pozycjonowanie stron

Lokalne pozycjonowanie stron

Kliknij poniższy link, aby dowiedzieć się, jak możemy zwiększyć sprzedaż Twojej firmy

02.

Jak osiągamy rezultat

Strategia zbudowana na podstawie danych analitycznych. Żadnych pustych obietnic. Zamów bezpłatną konsultację!

Audyt strony

Indywidualne analizy i wskazówki tworzą skuteczny plan działania, aby osiągnąć czołowe pozycje w Google. Możesz liczyć na uzyskanie szczegółowego planu rozwoju swojego projektu i zidentyfikowanie błędów utrudniających osiągnięcie TOP 10 w Google.

Prace obejmują audyt techniczny, audyt bezpieczeństwa strony, łatwość nawigacji oraz wiele innych rzeczy. Po szczegółowej analizie strony generujemy raport.

Optymalizacja konwersji

Testujemy użyteczność strony, oceniamy mocne i słabe strony oraz bierzemy to, co najlepsze ze stron internetowych konkurencji. Usuwamy wszelkie przeszkody na drodze Twojego klienta do zakupu lub nawiązania współpracy.

Optymalizacja strony od zera

Udana strona od samego początku. Przygotowanie specyfikacji technicznych dla programistów w celu uniknięcia problemów i uzyskania najlepszej strony ze względu Google i użytkownika. Bierzemy pod uwagę wszystkie wymagania Google i tworzymy podstawę do szybkiej promocji młodej strony. Zamawiając taką usługę, oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale także czas.

Linki prowadzące do Twojej strony

Umieszczamy linki w artykułach, wiadomościach, komentarzach. Link building jest bardzo ważny. Linkowanie może przynieść rewelacyjne efekty. Musisz wiedzieć, w jaki sposób agencja zamierza pozyskiwać linki. Korzystamy z Ahrefs i Majestic.

Zdejmowanie filtrów Googla

Analiza strony pod kątem filtrów Google. Bezpieczne metody. Na skutek nieprawidłowych działań pozycjonujących na domenę może zostać nałożony filtr ograniczający lub całkowicie wykluczający jej widoczność w wyszukiwarce Google, ale nasza agencja pomaga usunąć to.

Słowa kluczowe

Zidentyfikujemy intencje klientów Twojego biznesu i wybierzemy słowa kluczowe, jakich mogą używać do wyszukiwania Twojej oferty w Google.

Klient widzi każdy krok

Nie staramy się mylić klienta skomplikowanymi umowami i niezrozumiałymi warunkami. Wyjaśniamy zasady pracy i przygotowujemy szczegółowe raporty, zarówno z wyników, jak i z wykonanej pracy.

03.

Wyniki naszej współpracy

Wyniesienie priorytetowych zapytań na pierwsze pozycje 0

Pozytywna reputacja online 0

Uwzględnienie sezonowości i zapytań brandowych 0

Zwiększenie ruchu z wyszukiwarek 0

04.

Dlaczego my?

Dlaczego Twoja firma się rozwinie?

 • Widoczne efekty pozycjonowania już za 2-3 miesiące.
 • Omijanie konkurentów w ciągu 6-12 miesięcy, w zależności od wybranego pakietu.
 • Miesięczny wzrost ruchu docelowego o 5-30%, w efekcie wzrost sprzedaży.
 • Doświadczenie w pozycjonowaniu ponad 1500 stron klientów.
 • Stały kontakt telefoniczny lub mailowy naszych menedżerów.
 • Regularne raportowanie wyników i wszystkich wykonanych prac.

Zasady współpracy z nami

 • Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty (Google Analytics, Google Ads).
 • Dotrzymujemy terminów.
 • Zależy nam na zwiększaniu Twoich zysków.

Wskaźniki wydajności

Na wstępnym etapie określamy cele i zadania. Następnie obliczamy terminy i ustalamy budżet. Wszystkie warunki i koszty są poparte danymi analitycznymi.

Ciągłe monitorowanie wyników

Wystarczy 1 godzina miesięcznie, aby w pełni kontrolować wykonywaną pracę i dynamikę wyników.

Znacznie więcej pracy za te same pieniądze

Szczycimy się tym, że udaje nam się wykonać średnio o 30% więcej pracy niż inne agencje, dzięki czemu strony naszych klientów osiągają wyniki średnio o 30% szybciej, co pozwala klientom jeszcze szybciej zwracać się z inwestycji w reklamę.

Kompleksowe podejście

Badamy Twoje potrzeby i zadania w celu skutecznej promocji.
4 cechy naszego podejścia do kompleksowego pozycjonowania Twojej strony:

 • Kompleksowa praca wewnętrzna nad stroną, zarówno w części technicznej, jak i pod kątem treści tekstowych i graficznych.
 • Linki, które nie tylko promują Twoją witrynę, ale także zwiększają świadomość marki.
 • Umieszczanie linków zaufania na zweryfikowanych witrynach, generujące ruch użytkowników.
 • Marketing treści — pozyskiwanie klientów poprzez wysokiej jakości blogowanie w Twojej witrynie.

Terminy

 • Członkowie naszego zespołu umiejętnie współdziałają ze sobą, co przyspiesza proces pozycjonowania strony.
 • Każdy członek zespołu koncentruje się na uzyskaniu wysokiej jakości wyniku.
 • Korzystamy wyłącznie z najnowszego oprogramowania, co znacznie skraca czas realizacji zadań.

Fakty o nas

 • Nie mieliśmy stron, nad którymi byłyby prowadzone prace, a wyniki byłyby całkowicie nieudane, każdy projekt wykazuje wzrost, który różni się jedynie specyfiką tematyki, uwarunkowaniami rynkowymi, budżetem.
 • Ogromne doświadczenie w rozwiązywaniu najtrudniejszych zadań i niestandardowych sytuacji związanych z kompleksową promocją strony.
 • Wiemy, jak działają algorytmy Google.
 • Profesjonalny zespół.

05.

Historie Sukcesów

Firmy, które osiągnęły już niesamowite wyniki. Dołącz do nich!

Zyskujesz własny dział marketingu

Zdjęcie-2 Zespół Agencji Marketingowej iPapus Kraków
Zdjęcie Dlaczego warto inwestować w SEO

Dlaczego inwestowanie w pozycjonowanie w Google jest opłacalne

Na przykład Google Ads czy Facebook Ads zapewnia szybki wzrost i klientów już w pierwszym tygodniu po uruchomieniu, ale wtedy zawsze trzeba płacić za każdego klienta. Koszty nie maleją.
Pozycjonowanie z kolei wymaga więcej czasu - pierwszego zwiększenia sprzedaży można się spodziewać w ciągu 3-6 miesięcy od rozpoczęcia prac nad stroną, ale im dłużej utrzymujemy stabilny rozwój naszej strony pod kątem pozycjonowania SEO, tym więcej będziemy w stanie obniżyć koszt pozyskania klienta. A jakość leadów trafiających do nas z ruchu organicznego zawsze jest o wiele wyższa niż z każdego innego źródła.

Sprawdź naszą ofertę

Zdjęcie-2 Sprawdź naszą ofertę

06.

Lokalne pozycjonowanie stron – pokaż się w Krakowie z najlepszej strony!

Celem każdego przedsiębiorcy powinno być optymalne pozycjonowanie stron internetowych własnego biznesu. W jaki sposób można osiągnąć sukces na tym polu działania? Okazuje się, że z pomocą może przyjść między innymi lokalne pozycjonowanie stron. Metoda ta ma sporo unikatowych zalet, które przełożą się na Twój sukces w biznesie. Zobacz, dlaczego warto postawić właśnie na lokalne SEO.

Zdjęcie Lokalne pozycjonowanie stron (local SEO) | iPapus

Na czym polega lokalne pozycjonowanie stron internetowych?

Jeżeli chcesz prowadzić skuteczną stronę www, to musisz wiedzieć, że taka witryna nie musi pozwalać Ci na dostęp do praktycznie całego świata internetowego. Wręcz przeciwnie – kluczowym rynkiem odpowiadającym za sukces większości biznesów, jest lokalna działalność firm. Koncentrację na wyższym rankingu w Twojej okolicy to zadanie dla ekspertów od lokalnego pozycjonowania stron.

Opierając się na metodach i narzędziach optymalizacji pod kątem SEO, lokalne pozycjonowanie stron w innowacyjny sposób podchodzi do tych kwestii. Modus operandi agencji marketingowej skupia się na konkretnym obszarze geograficznym, gdzie chcesz promować swoją firmę, usługi czy produkty.

Lokalne SEO idealnie sprawdza się między innymi w następujących działalnościach gospodarczych:

 • Restauracja z dowozem i na miejscu
 • Sklep stacjonarny i online
 • Salon fryzjerski
 • Mechanik samochodowy
 • Szkoła, przedszkole, albo żłobek dla dzieci
 • Hotel, pensjonat, agroturystyka
 • Siłownia, klub fitness, basen
 • Lekarz specjalista
 • Agencja świadcząca różnego typu usługi

W przypadku pozycjonowania lokalnego, mowa o strategii marketingowej pod kątem określonych zapytań wyszukiwania wśród najbliższych odbiorców. Optymalizacja witryny Twojej firmy polega na upewnieniu się, że ludzie mogą Cię znaleźć zarówno w trybie online, jak również offline.

Tego typu optymalizacja SEO stała się kluczem do sukcesu tysięcy firm w dobie pandemii koronawirusa, gdy przedsiębiorcy szukali nowych metod dotarcia do klientów. Również teraz jest to skuteczna i efektywna opcja dla wszystkich lokalnych przedsiębiorców w Polsce.

Zdjęcie-2 Lokalne pozycjonowanie stron (local SEO) | iPapus

Pozycjonowanie lokalne stron w Krakowie i Małopolsce

Agencja SEO iPapus Agency w swojej codziennie działalności optymalizacyjnej skupia się przede wszystkim na stolicy Małopolski. Jeżeli interesuje Cię skuteczne pozycjonowanie lokalne stron w Krakowie, najlepsze usługi tego typu znajdziesz właśnie u nas.

Zobacz, w jaki sposób nasi eksperci w zakresie lokalnego SEO pracują nad stronami internetowymi, żeby lepiej je wypozycjonować:

 • Przeprowadzamy audyt SEO Twojej strony internetowej pod kątem lokalnych wyświetleń, grupy docelowej, a także potencjalnych klientów.
 • Określamy Twoje najbardziej skuteczne słowa kluczowe i frazy kluczowe, jakie generują organiczny ruch w wyszukiwarkach.
 • Optymalizujemy treści oraz content strony www zgodnie z aktualnymi wytycznymi Google SEO.
 • Przygotowujemy efektywną strategię marketingową, jaka ma na celu dotarcie do lokalnych klientów Twojego biznesu.
 • Wcielamy wszystkie potrzebne zmiany w życie, a następnie analizujemy wyniki w ujęciu krótko- i długoterminowym.
Zdjęcie-3 Lokalne pozycjonowanie stron (local SEO) | iPapus

Kiedy dochodzi do optymalizacji strony pod kątem wyszukań lokalnych, skupiamy się na poinformowaniu Google – za pomocą wszelkiego rodzaju sygnałów – że Twoja firma znajduje się na określonym terenie i chce być znaleziona przez klientów właśnie z tego obszaru.

W dzisiejszych czasach podstawową zasadą jest to, że zdecydowanie najłatwiej jest pozycjonować strony w Krakowie, jeśli prowadzisz biznes pod konkretnym adresem. Dzięki temu możesz tworzyć lokalne strony docelowe dla mieszkańców danej dzielnicy, ale też wizytujących z innych części miasta. Co więcej, lokalne SEO pozwoli również dotrzeć do turystów spoza Krakowa.

Zdjęcie-4 Lokalne pozycjonowanie stron (local SEO) | iPapus

Czy lokalne SEO oraz tradycyjne SEO mogą ze sobą współgrać?

Lokalne pozycjonowanie stron można postrzegać jako bardzo niszową, a także specjalistyczną podkategorię SEO. Podczas gdy tradycyjne strategie optymalizacyjne koncentrują się na uzyskiwaniu wyższych pozycji w rankingu stron Twojej witryny dla wyszukiwań bez komponentu miejscowego, lokalne SEO ma na celu wyższe pozycje w określonych obszarach, takich jak miasta czy regiony.

Dzięki pozycjonowaniu lokalnemu stron internetowych, możesz skutecznie docierać do klientów, którzy poszukują Twojego biznesu w swojej okolicy. Przykładowo, nasze strategie marketingowe dla restauracji skupiają się na zachęceniu mieszkańców pobliskich domostw do wizyty.

Jednocześnie, można też sięgnąć po pozycjonowanie stron w Krakowie w szerszym rozumieniu tego procesu. Wówczas zmienia się jednak podejście do prezentowanych treści, gdyż grupą docelową stają się np. turyści.

Jeśli chcesz pozycjonować się dla tych miejscowych grup odbiorców, warto zainwestować w lokalną strategię SEO, która jest bardziej skoncentrowana na czynnikach rankingowych z konkretnej okolicy. W końcu konkurencja dla poszczególnych firm prezentuje się inaczej na Starym Mieście, inaczej na Dębnikach, a w jeszcze inny sposób na Nowej Hucie.

Zdjęcie-5 Lokalne pozycjonowanie stron (local SEO) | iPapus

Postaw na pozycjonowanie stron lokalnie z iPapus Agency

Chcesz, żeby cały Kraków wiedział, że Twoja firma świadczy najlepsze usługi lub oferuje niepowtarzalne produkty? Marzysz o lokalnym sukcesie, dzięki któremu zwiększysz sprzedaż i miesięczne obroty?

W takim razie już teraz skontaktuj się z nami, ponieważ mamy dla Ciebie coś wyjątkowego! Oferujemy bezpłatne konsultacje w ramach lokalnego pozycjonowania stron internetowych w Krakowie i nie tylko. iPapus Agency to certyfikowani specjaliści SEO na każdą kieszeń, więc nie zwlekaj, wyślij nam zapytanie jeszcze dziś!

Najlepsza agencja internetowa w Polsce według Oferteo

Agencja marketingu internetowego iPapus Agency
Agencja marketingu internetowego iPapus Agency 69 opinii Klientów
Jesteś naszym zadowolonym Klientem?
Zostaw swoje referencje.
5 Justyna S. 14 maja 2022 Latem 2021 roku agencja iPapus stworzyła naszą stronę korporacyjną. Pragnę zwrócić szczególną uwagę na wysoki profesjonalizm specjalistów firmy. Mieliśmy następujące wymagania - strona powinna być atrakcyjna, oryginalna, funkcjonalna dla nas i odwiedzających. Jesteśmy biurem podróży, zatem strona powinna nastrajać gości na odpoczynek. Agencja iPapus nie była jedyną, do której aplikowaliśmy, jednak postanowiliśmy wybrać własnie ją. Głównymi argumentami były: czas realizacji, cena usługi oraz imponujące portfolio. Specjaliści iPapus mają jasny algorytm pracy, za pomocą którego szybko uzgodniliśmy strukturę przyszłej witryny. Projektanci uwzględnili wszystkie nasze potrzeby. Przyjemnie było obserwować szczere zaangażowanie w nasz projekt. W rezultacie, stworzenie strony od momentu podjęcia współpracy do jej uruchomienia zajęło zaledwie 40-45 dni.
5 Patryk K. 10 maja 2022 Mam bardzo pozytywne doświadczenie z Ipapus Agency. Zwróciłem się do zespołu o skonfigurowanie reklamy ukierunkowanej dla mojego sklepu sprzedającego portrety na płótnie, ponieważ przestałem współpracować z poprzednim specjalistą z powodu braku pożądanych rezultatów. Portrety sprzedawano głównie przez Instagram. Na początku pracy specjalista ds. reklamy dał wiele zaleceń dotyczących projektu profilu oraz skryptu sprzedażowego dla moich menedżerów, co było bardzo pomocne w optymalizacji konwersji dla zwiększenia sprzedaż. Po skonfigurowaniu reklam zacząłem uzyskiwać 60-70 leadów dziennie i średnio 8-10 sprzedaż. Przez 6 miesięcy współpracy otrzymałem 11 000 leadów i 1612 sprzedaż. Jestem bardzo zadowolony wynikiem, ponieważ przed współpracą z agencją otrzymywałem maksymalnie 1-2 sprzedaże dziennie.
5 Maria W. 06 maja 2022 Zleciłam audyt mojego sklepu internetowego sprzedającego odzież dziecięcą. W rezultacie otrzymałam kilka plików ze szczegółowymi instrukcjami, błędami technicznymi strony i zaleceniami dotyczącymi promocji. Wszystko wraz z konkretnymi rekomendacjami, a nie “ogólnie rzecz biorąc”, jak to zwykle bywa... Aby usunąć błędy i nieścisłości na stronie, zespół iPapus Agency wykonał następujące prace: Na podstawie wyników audytu na miejscu zostały przeprowadzone udoskonalenia programu zgodnie z określonym zakresem zadań Zostały zebrane słowa kluczowe Opracowano i wdrożono nową strukturę serwisu Teksty na aktualnych stronach serwisu zostały zaktualizowane, a nowe strony zostały utworzone i wypełnione Zostały zoptymalizowane wizualizacja strony i meta tagi Otrzymałam też szczegółowe odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Praca wykonana w terminie, wszystko zgodnie z ogłoszoną umową. W efekcie sprzedaż sklepu w ciągu kilku miesięcy podwoiła się. Jestem bardzo zadowolona z pracy zespołu. Zgłoszę się ponownie.
5 Евгений Г. 03 maja 2020 Tworzenie sklepu internetowego nie jest tak łatwe, myślałem, że to zajmie więcej czasu, ale firma Ipapus potrafiła zrobić to dużo szybciej. Poczułem, że nie chodzi tu tylko o pieniądze, lecz przeciwnie, zespół Ipapus pomogli mi wybrać projekt, dopasować barwy do mojego logo, stworzyć odpowiednie treści oraz zdjęcia. Mój sklep internetowy składa się z 50 podstron, więc myślę, że jest to bardzo pracochłonne. Jestem bardzo wdzięczny za współpracę oraz dobre wrażenia!
5 Yovan S. 30 kwietnia 2020 Wybrałem firmę iPapus do wykonania strony firmowej. Koncepcja mojej strony wyglądała następująco: 10 podstron, dużo grafiki, bardzo czytelnie, przyjazne barwy, galeria zdjęć, animacje, integracja z witrynami Facebook, Instagram, YouTub, PayPal, możliwość płatności kartą itp. Szczerze mówiąc, jestem bardzo zadowolony z pracy zespołu iPapus, cena odpowiada jakości. Bardzo przyjazny i doświadczony zespół.
Kontakt

07.

Darmowa konsultacja

Umów się z naszym specjalistą na darmową konsultację marketingową.

Zostaw swoje dane – skontaktujemy się z Tobą, przeanalizujemy Twój marketing i zaproponujemy najlepsze rozwiązania.

g

  FAQ

  Pozycjonowanie lokalne co to?

  Jest to metoda pozycjonowania strony internetowej w konkretnym regionie, pozwalająca jej na zajęcie pozycji lidera w stosunku do większych konkurentów. Badania pokazują, że ponad 90% internautów wyszukuje zapytania lokalne mając na myśli konkretny obszar miasta, a nawet ulicę. Prawidłowe pozycjonowanie lokalne zwiększy ruch na stronie, a co za tym idzie — sprzedaż.

  Co oznacza lokowanie produktu?

  Jest to skuteczne narzędzie reklamy pośredniej, która polega na umieszczeniu logo firmy lub markowego produktu w teledyskach, grach komputerowych, serialach, filmach i innych mediach.

  Dodawanie lokalizacji google maps?

  Pozycjonowanie na Mapach Google pozwala firmie stać się widoczną w sieci dla tysięcy internautów i znaleźć nowych klientów za darmo.

  Agencja marketingowa Kraków – iPapus