Zamknij

01.

Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie sklepów Kraków

Kliknij poniższy link, aby dowiedzieć się, jak możemy zwiększyć sprzedaż Twojej firmy

02.

Jak osiągamy rezultat

Strategia zbudowana na podstawie danych analitycznych. Żadnych pustych obietnic. Zamów bezpłatną konsultację!

Audyt strony

Indywidualne analizy i wskazówki tworzą skuteczny plan działania, aby osiągnąć czołowe pozycje w Google. Możesz liczyć na uzyskanie szczegółowego planu rozwoju swojego projektu i zidentyfikowanie błędów utrudniających osiągnięcie TOP 10 w Google.

Prace obejmują audyt techniczny, audyt bezpieczeństwa strony, łatwość nawigacji oraz wiele innych rzeczy. Po szczegółowej analizie strony generujemy raport.

Optymalizacja konwersji

Testujemy użyteczność strony, oceniamy mocne i słabe strony oraz bierzemy to, co najlepsze ze stron internetowych konkurencji. Usuwamy wszelkie przeszkody na drodze Twojego klienta do zakupu lub nawiązania współpracy.

Optymalizacja strony od zera

Udana strona od samego początku. Przygotowanie specyfikacji technicznych dla programistów w celu uniknięcia problemów i uzyskania najlepszej strony ze względu Google i użytkownika. Bierzemy pod uwagę wszystkie wymagania Google i tworzymy podstawę do szybkiej promocji młodej strony. Zamawiając taką usługę, oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale także czas.

Linki prowadzące do Twojej strony

Umieszczamy linki w artykułach, wiadomościach, komentarzach. Link building jest bardzo ważny. Linkowanie może przynieść rewelacyjne efekty. Musisz wiedzieć, w jaki sposób agencja zamierza pozyskiwać linki. Korzystamy z Ahrefs i Majestic.

Zdejmowanie filtrów Googla

Analiza strony pod kątem filtrów Google. Bezpieczne metody. Na skutek nieprawidłowych działań pozycjonujących na domenę może zostać nałożony filtr ograniczający lub całkowicie wykluczający jej widoczność w wyszukiwarce Google, ale nasza agencja pomaga usunąć to.

Słowa kluczowe

Zidentyfikujemy intencje klientów Twojego biznesu i wybierzemy słowa kluczowe, jakich mogą używać do wyszukiwania Twojej oferty w Google.

Klient widzi każdy krok

Nie staramy się mylić klienta skomplikowanymi umowami i niezrozumiałymi warunkami. Wyjaśniamy zasady pracy i przygotowujemy szczegółowe raporty, zarówno z wyników, jak i z wykonanej pracy.

03.

Wyniki naszej współpracy

Utrzymanie biznesu na pierwszych pozycjach w wyszukiwarkach 0

Zwiększenie liczby wejść z wyszukiwarek 0

Zbudowanie strategii działań promocyjnych uwzględniającej wahania sezonowe 0

Zwiększenie sprzedaży biznesu 0

04.

Dlaczego my?

Dlaczego Twoja firma się rozwinie?

 • Widoczne efekty pozycjonowania już za 2-3 miesiące.
 • Omijanie konkurentów w ciągu 6-12 miesięcy, w zależności od wybranego pakietu.
 • Miesięczny wzrost ruchu docelowego o 5-30%, w efekcie wzrost sprzedaży.
 • Doświadczenie w pozycjonowaniu ponad 1500 stron klientów.
 • Stały kontakt telefoniczny lub mailowy naszych menedżerów.
 • Regularne raportowanie wyników i wszystkich wykonanych prac.

Zasady współpracy z nami

 • Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty (Google Analytics, Google Ads).
 • Dotrzymujemy terminów.
 • Zależy nam na zwiększaniu Twoich zysków.

Wskaźniki wydajności

Na wstępnym etapie określamy cele i zadania. Następnie obliczamy terminy i ustalamy budżet. Wszystkie warunki i koszty są poparte danymi analitycznymi.

Ciągłe monitorowanie wyników

Wystarczy 1 godzina miesięcznie, aby w pełni kontrolować wykonywaną pracę i dynamikę wyników.

Znacznie więcej pracy za te same pieniądze

Szczycimy się tym, że udaje nam się wykonać średnio o 30% więcej pracy niż inne agencje, dzięki czemu strony naszych klientów osiągają wyniki średnio o 30% szybciej, co pozwala klientom jeszcze szybciej zwracać się z inwestycji w reklamę.

Kompleksowe podejście

Badamy Twoje potrzeby i zadania w celu skutecznej promocji.
4 cechy naszego podejścia do kompleksowego pozycjonowania Twojej strony:

 • Kompleksowa praca wewnętrzna nad stroną, zarówno w części technicznej, jak i pod kątem treści tekstowych i graficznych.
 • Linki, które nie tylko promują Twoją witrynę, ale także zwiększają świadomość marki.
 • Umieszczanie linków zaufania na zweryfikowanych witrynach, generujące ruch użytkowników.
 • Marketing treści — pozyskiwanie klientów poprzez wysokiej jakości blogowanie w Twojej witrynie.

Terminy

 • Członkowie naszego zespołu umiejętnie współdziałają ze sobą, co przyspiesza proces pozycjonowania strony.
 • Każdy członek zespołu koncentruje się na uzyskaniu wysokiej jakości wyniku.
 • Korzystamy wyłącznie z najnowszego oprogramowania, co znacznie skraca czas realizacji zadań.

Fakty o nas

 • Nie mieliśmy stron, nad którymi byłyby prowadzone prace, a wyniki byłyby całkowicie nieudane, każdy projekt wykazuje wzrost, który różni się jedynie specyfiką tematyki, uwarunkowaniami rynkowymi, budżetem.
 • Ogromne doświadczenie w rozwiązywaniu najtrudniejszych zadań i niestandardowych sytuacji związanych z kompleksową promocją strony.
 • Wiemy, jak działają algorytmy Google.
 • Profesjonalny zespół.

05.

Historie Sukcesów

Firmy, które osiągnęły już niesamowite wyniki. Dołącz do nich!

Zyskujesz własny dział marketingu

Zdjęcie-2 Zespół Agencji Marketingowej iPapus Kraków
Zdjęcie Dlaczego warto inwestować w SEO

Dlaczego inwestowanie w pozycjonowanie w Google jest opłacalne

Na przykład Google Ads czy Facebook Ads zapewnia szybki wzrost i klientów już w pierwszym tygodniu po uruchomieniu, ale wtedy zawsze trzeba płacić za każdego klienta. Koszty nie maleją.
Pozycjonowanie z kolei wymaga więcej czasu - pierwszego zwiększenia sprzedaży można się spodziewać w ciągu 3-6 miesięcy od rozpoczęcia prac nad stroną, ale im dłużej utrzymujemy stabilny rozwój naszej strony pod kątem pozycjonowania SEO, tym więcej będziemy w stanie obniżyć koszt pozyskania klienta. A jakość leadów trafiających do nas z ruchu organicznego zawsze jest o wiele wyższa niż z każdego innego źródła.

Sprawdź naszą ofertę

Zdjęcie-2 Sprawdź naszą ofertę

06.

Pozycjonowanie sklepów Kraków – optymalizacja SEO dla e-commerce

Od pozycjonowania i optymalizacji SEO w branży e-commerce zależy osiągnięcie sukcesu przez Twoją firmę. Osiągnięcie wysokiego miejsca w rankingach wyników wyszukiwania sprawia, że Twoje usługi i produkty docierają do szerszego grona odbiorców. Warto zatem jasno określić swoją grupę docelową, a następnie postawić na specjalistyczne pozycjonowanie sklepów Kraków. Najlepszej jakości usługi w tym zakresie przygotowaliśmy dla Ciebie w agencji SEO iPapus Agency – zobacz, dlaczego warto z nami współpracować!

Zdjęcie Pozycjonowanie sklepów internetowych | Agencja iPapus Kraków

Pozycjonowanie sklepów Kraków – jak to działa?

Marketing oraz e-commerce to dwa filary działalności internetowej, jakie powinny kroczyć ze sobą w parze. Oba te kierunki spotykają się ze sobą i przenikają, gdy sięgasz po profesjonalne usługi pozycjonowania sklepu online. Ponieważ od tego zależy Twój sukces w biznesie, chcemy zaproponować Ci najlepsze usługi pozycjonowania sklepów w Krakowie.

Zastanawiasz się, o co tak naprawdę chodzi w pozycjonowaniu sklepów www i czym te usługi różnią się od tradycyjnej optymalizacji? Oto kilka kluczowych elementów charakterystycznych, jakie cechują nasze działania w tym zakresie:

 • Segmentacja – polega na trafnym określeniu wszystkich potencjalnych klientów poprzez odpowiednie namierzenie grupy docelowej. Następnie, odbiorców dzieli się na mniejsze segmenty pod względem przykładowo wieku, płci czy preferencji zakupowych. Strategie marketingowe dobiera się w taki sposób, żeby spełnić oczekiwania konkretnych grup konsumentów.
 • Targetowanie – kolejnym krokiem, jaki cechuje pozycjonowanie sklepów internetowych, jest jasne określenie najważniejszego targetu. Będzie to ta grupa docelowa, w której najłatwiej zawalczyć o aktywnych, a także lojalnych, klientów.
 • Pozycjonowanie sklepu – wszystkie strategie marketingowe w przypadku optymalizacji oraz pozycjonowania, mają na celu wyróżnienie się na tle konkurencji. Ostatecznym celem jest zwiększenie sprzedaży poprzez jakościowe wypromowanie sklepu internetowego w wyszukiwarkach.

Chcesz osiągnąć sukces w e-commerce, jak również zmaksymalizować swoje zyski ze sprzedaży? Już teraz wybierz najlepsze pozycjonowanie sklepów Kraków, a więc usługi iPapus Agency. Nasi eksperci gotowi są stworzyć dla Ciebie bezpłatną wycenę oraz skonsultować kolejne kroki w celu optymalizacji Twojego sklepu.

Zdjęcie-2 Pozycjonowanie sklepów internetowych | Agencja iPapus Kraków

Pozycjonowanie sklepów internetowych, które generuje sprzedaż

Kiedy sięgasz po usługi pozycjonowania sklepów online, działania marketingowe można prowadzić dwutorowo. Z jednej strony, niezwykle istotne będzie pozycjonowanie marki, natomiast równie ważne jest pozycjonowanie poszczególnych produktów lub usług. Dopiero połączone siły obu tych filarów działalności sprawią, że optymalizacja będzie w 100% skuteczna oraz efektywna.

Warto podkreślić, że obie wersje pozycjonowania sklepów sprawiają, że Twój biznes zaczyna generować sprzedaż na satysfakcjonującym poziomie.

Zobacz, w jaki sposób pozycjonowanie marki i produktów wpływa na sukces w branży e-commerce:

 • Pozycjonowanie produktu. Jest to strategia marketingowa, która koncentruje się na przekazywaniu cech produktu określonemu segmentowi klientów w odniesieniu do ich potrzeb, jak również stylu życia. Jednocześnie, prezentuje się go jako pożądaną akwizycję dla tej grupy odbiorców. Strategia pozycjonowania produktu uwzględnia również postrzeganie konkurencyjnych produktów przez konsumentów. Ma to szczególnie kluczowe znaczenie dla sprzedawców oferujących markowe i unikatowe produkty.
 • Pozycjonowanie marki. Z kolei ta strategia marketingowa wykorzystuje najlepsze techniki, jak też narzędzia, by osiągnąć pełną optymalizację sklepu. Tego rodzaju pozycjonowanie współgra z brandingiem, a więc budowaniem świadomości marki w Internecie. Celem jest doprowadzenie konsumentów do utożsamiania się z Twoją firmą, a także preferowania jej w stosunku do innych biznesów.
Zdjęcie-3 Pozycjonowanie sklepów internetowych | Agencja iPapus Kraków

Każda usługa, produkt, a także marka, powinna posiadać jasno określoną grupę docelową. Oprócz tego, należy również podkreślić znaczenie znalezienia swojej unikatowej niszy. Trzeba bowiem pamiętać, że nie da się zadowolić wszystkich klientów internetowych na raz.

Właśnie dlatego pozycjonowanie sklepów Kraków może być najlepszą odpowiedzią na realne zapotrzebowanie przedstawicieli sektora e-commerce. Generowanie sprzedaży będzie udane, jeśli wspólnie postawimy na Twój rozwój biznesowy. Poprzez marketing SEO osiągniesz sukces, o jakim zawsze marzyłeś.

Zdjęcie-4 Pozycjonowanie sklepów internetowych | Agencja iPapus Kraków

Dlaczego warto skorzystać z pozycjonowania sklepów?

Możesz czerpać z internetowych poradników, a następnie samodzielnie próbować zawalczyć o czołowe pozycje w wyszukiwarkach dla swojego biznesu. Jest to jednak mozolna i trudna praca, która nie zawsze kończy się pozytywnymi wynikami. Tym bardziej, że algorytmy Google lubią się zmieniać, a razem z nimi następuje transformacja aktualnych trendów w sieci.

Z tego względu, jeśli prowadzisz sklep internetowy, warto sięgnąć po profesjonalne wsparcie. Nasza agencja SEO oferuje niesamowicie skuteczne usługi pozycjonujące, na podstawie których Twój biznes będzie rozkwitał. Nie tylko zawalczymy o wysoką pozycję Twojego sklepu w wyszukiwarce, ale również dotrzemy z Twoją ofertą do odpowiedniej grupy docelowej.

Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już dziś po bezpłatną konsultację! Doradcy iPapus Agency czekają na Ciebie!

Najlepsza agencja internetowa w Polsce według Oferteo

Agencja marketingu internetowego iPapus Agency
Agencja marketingu internetowego iPapus Agency 69 opinii Klientów
Jesteś naszym zadowolonym Klientem?
Zostaw swoje referencje.
5 Viktoriya K. 23 kwietnia 2020 Polecam firmę Ipapus, bo uważam, że nikt by nie potrafił poprowadzić reklamy na YouTube tak dobrze. Dzięki wykonanej usłudze wzmocniłam swoją markę, przez co bardzo wzrosła ilość nowych klientów, którzy dowiedzieli się o mojej firmie. Bardzo się cieszę, że wybrałam tę firmę!
5 Natalia I. 19 kwietnia 2020 Zwróciłam się do firmy Ipapus po pozycjonowanie lokalne. Zrobili mi unikalny, długi opis, dobrali kategorię, dodali sporo zdjęć oraz lokalny numer telefonu itp. Dzięki przeprowadzonej pracy przez doświadczony zespół firmy Ipapus pozyskałam więcej lokalnych klientów oraz osiągniecie pozycji w TOP10 Google było dużo tańsze. Również w ramach danej usługi firma Ipapus założyła konto Google mojej firmy oraz prowadziła wizytówkę Google mojej firmy i dużo innych rzeczy, które przydały się w osiągnięciu sukcesu. Dziękuję bardzo!
5 Nadiya . 14 kwietnia 2020 Agencja Ipapus dobrała najtrafniejsze frazy oraz treści reklam, co zdecydowanie pomogło zwiększyć ilość klientów. Specjaliści SEM pomogli mi w dobraniu odpowiedniej strategii reklamowej, jestem za to bardzo wdzięczna. Reklama wyświetla się w odpowiedzi na zapytanie, które klient wprowadza w wyszukiwarce. Dziękuję bardzo za wykonaną pracę. Polecam!
5 Witalij G. iPapus Agency 11 kwietnia 2020 Chcę podziękować firmie pośredniczącej iPapus za pomoc w promocji mojego sklepu internetowego. Ponieważ przeprowadziłem pełny audyt mojej witryny i ujawniłem jej słabe strony, dzięki temu opracowałem nowy projekt, który pomógł mi wykonać w tej firmie, zamówiłem również wysokiej jakości reklamy w Internecie, dzięki którym mój sklep był bardziej zyskowny. P.S. Byłem bardzo zadowolony z pracy Ivana i jego całego zespołu, polecam wszystkim.
5 Viktoria I. 05 kwietnia 2020 Firma Ipapus prowadziła moją FanPage na Facebooku od samego początku. Przed rozpoczęciem działań dostałam przygotowany plan na cały miesiąc, który zawierał ilość publikowanych postów, sposób promowania postów, optymalizację grafiki itp. Zbadali grupę docelową oraz przeprowadzili analizę konkurentów. Dziękuję za wsparcie w dowolnym dniu oraz dowolnych godzinach. Zrobili wszystko tak, jak sobie wyobraziłam. Dziękuję bardzo!
Kontakt

07.

Darmowa konsultacja

Umów się z naszym specjalistą na darmową konsultację marketingową.

Zostaw swoje dane – skontaktujemy się z Tobą, przeanalizujemy Twój marketing i zaproponujemy najlepsze rozwiązania.

g

  FAQ

  Czy pozycjonowanie się opłaca?

  Pozycjonowanie — to sedno promowania w sieci. Najskuteczniej jest to zrobić z pomocą ekspertów, którzy znają zasady działania wyszukiwarek i na bieżąco śledzą zmiany w wymaganiach Google.

  Jak pozyskać klientów w sklepie stacjonarnym?

  Można zwiększyć sprzedaż sklepu stacjonarnego dzięki przemyślanej reklamie internetowej i stronom w mediach społecznościowych. Rezultaty można uzyskać w krótkim czasie, jeśli skontaktujemy się ze specjalistyczną agencją marketingową.

  Jakich sklepów internetowych brakuje?

  Liczba aktywnych użytkowników internetu rośnie w szybkim tempie. Co za tym idzie, rośnie również liczba sklepów internetowych w różnych niszach. Obecnie nie brakuje w żadnej niszy, a konkurencja pozostaje wysoka. Dlatego sukces firmy bezpośrednio zależy od prawidłowego pozycjonowania. Ważne jest, aby już na wczesnym etapie szukać pomocy u ekspertów, aby wyznaczyć właściwy kierunek rozwoju firmy.

  Pozycjonowanie czy adwords?

  Pozycjonowanie daje trwałe rezultaty w długim okresie czasu. Praca wykonana przez ekspertów pozwoli stronie lub sklepowi internetowemu na utrwalenie pozycji lidera na długie lata, co zapewni stabilną sprzedaż. Reklama internetowa również jest skuteczna, ale wykazuje dobre wyniki, o ile działa. Zaprzestanie kampanii prowadzi do znacznego spadku sprzedaży. Najlepiej, gdy warto połączyć obie metody promocji.

  Agencja marketingowa Kraków – iPapus