Zamknij
Image Alt

20.07.2022

Portfolio

Zysk o wartości 1 500 000 zł przy inwestycjach w reklamę Google Ads i Facebook Ads 48304 zł — sprzedaż saun

Firma jest producentem saun i jacuzzi z sprzedażą na terenie niemal całej Polski. Kluczowym USP jest możliwość zamówienia gotowej sauny lub dostosowania jej do własnego projektu i rozmiaru, a gotowy produkt otrzymamy już w 21 dni.

ZADANIE:

Reklama internetowa praktycznie nie była wykorzystywana, napływ nowych klientów był niestabilny i nieprzewidywalny. Kluczowym zadaniem było zapewnienie stabilnego przepływu klientów przy wykorzystaniu 2 narzędzi reklamowych – Google Ads i Meta Ads.

ROZWIĄZANIE:

Pierwszy etap, jak w każdym naszym projekcie, rozpoczął się od stworzenia strategii promocji, która pozwala nam sformułować cele i KPI dla każdego kanału ruchu, przepisać strategię dla każdego kanału ruchu oraz plan pracy, aby uniknąć chaosu i niekończących się testów hipotez.

Aby wdrożyć strategię, w pierwszej kolejności uruchomiliśmy narzędzia analityczne, które obliczają efektywność każdego kanału ruchu. Po skonfigurowaniu analityki uruchomiliśmy Google Ads i Meta Ads. Już od 1 miesiąca pracy zaczęliśmy otrzymywać targetowane zapytania, które przekładały się na sprzedaż.

Od 2 miesiąca działalności firma osiągnęła stabilną sprzedaż 1-2 tygodniowo z reklamy internetowej i w ciągu 6 miesięcy współpracy udało nam się pozyskać ponad 30 nowych klientów czekiem na kwotę 38600 zł.

WYNIKI:

Powstało nowe źródło klientów dla biznesu – reklama w internecie. W ciągu pierwszych 6 miesięcy współpracy reklama internetowa zaczęła przyciągać do 2 klientów tygodniowo z czekiem na kwotę 38600 zł.

WPŁYW NA BIZNES:

40 sprzedaży.
Wielkość sprzedaży 1 500 000 zł.
Budżet reklamowy 48304 zł.
Koszt klienta 1478 zł

Zysk o wartości 1 500 000 zł przy inwestycjach w reklamę Google Ads i Facebook Ads 48304 zł.

Przykłady naszych reklam:

Reklama Google Ads i Facebook Ads do sprzedaży saun w Polsce Reklama Google Ads i Facebook Ads do sprzedaży saun w Polsce Reklama Google Ads i Facebook Ads do sprzedaży saun w Polsce

Reklama Google Ads i Facebook Ads do sprzedaży saun w Polsce Reklama Google Ads i Facebook Ads do sprzedaży saun w Polsce

1

Usługa

Категория

Дата

Agencja marketingowa Kraków – iPapus