Zamknij

01.

Prowadzenie profili Social Media

Prowadzenie Instagrama

Kliknij poniższy link, aby dowiedzieć się, jak możemy zwiększyć sprzedaż Twojej firmy

02.

Jak osiągamy rezultat

Gwarantujemy osiąganie wyników za pośrednictwem sieci społecznościowych. Wynik jest omawiany z Państwem na początkowym etapie i opracowujemy krok po kroku plan osiągnięcia tego wyniku. Dzięki naszemu prostemu i jednoznacznemu planowi działania w mediach społecznościowych klienci uwielbiają z nami pracować.

Audyt

Po pierwsze, jesteśmy zobowiązani do przeanalizowania aktualnego stanu profilu w sieci społecznościowej (Facebook, Instagram, LinkedIn) i zrozumienia, z jakich powodów w tej chwili ta strona nie jest skuteczna. Tworzymy szczegółowy plan pracy co najmniej miesiąc do przodu.

Analiza odbiorców docelowych

W drugim etapie analizujemy, kto jest docelowym odbiorcą Twojego biznesu. W oparciu o rodzaj grupy docelowej budowany jest plan pracy.

Tworzenie planu treści

Musimy zaplanować, jakie treści opublikujemy w jakim dniu (chodzi o Relacje/Stories, Angażujące, kreatywne posty). Chodzi o opracowanie stylu graficznego, projekt covera, stworzenie treści i grafik reklam, pomoc w konfiguracji managera firmowego, konta reklamowego, metody płatności, ustawienie pixela i grup docelowych, wdrożenie kampanii reklamowych, jeśli to będzie potrzebne.

Reklama z influencerami

W zależności od budżetu reklamowego i postawionych zadań negocjujemy z liderami opinii i przedstawiamy im szczegółowe zakresy zadań, w jaki sposób powinni reklamować Twój produkt lub usługę.

Organizacja konkursów

Przygotowanie dedykowanego posta, stworzenie regulaminu i zasad.

Interakcja z fanami

Poświęcamy czas na odpowiadanie na komentarze i zapytania w dni robocze, komentowanie i reagowanie na posty innych profilii.

03.

Wyniki naszej współpracy

Stworzenie i zaprojektowanie profilu na Instagramie 0

Treści, które są interesujące dla Twojej grupy docelowej 0

Zwiększenie świadomości i lojalności marki poprzez treści 0

Wzrost oglądalności na Waszym profilu 0

04.

Dlaczego my?

Dlaczego Twoja firma się rozwinie?

 • Widoczne efekty pozycjonowania już za 2-3 miesiące.
 • Omijanie konkurentów w ciągu 6-12 miesięcy, w zależności od wybranego pakietu.
 • Miesięczny wzrost ruchu docelowego o 5-30%, w efekcie wzrost sprzedaży.
 • Doświadczenie w pozycjonowaniu ponad 1500 stron klientów.
 • Stały kontakt telefoniczny lub mailowy naszych menedżerów.
 • Regularne raportowanie wyników i wszystkich wykonanych prac.

Zasady współpracy z nami

 • Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty (Google Analytics, Google Ads).
 • Dotrzymujemy terminów.
 • Zależy nam na zwiększaniu Twoich zysków.

Wskaźniki wydajności

Na wstępnym etapie określamy cele i zadania. Następnie obliczamy terminy i ustalamy budżet. Wszystkie warunki i koszty są poparte danymi analitycznymi.

Ciągłe monitorowanie wyników

Wystarczy 1 godzina miesięcznie, aby w pełni kontrolować wykonywaną pracę i dynamikę wyników.

Znacznie więcej pracy za te same pieniądze

Szczycimy się tym, że udaje nam się wykonać średnio o 30% więcej pracy niż inne agencje, dzięki czemu strony naszych klientów osiągają wyniki średnio o 30% szybciej, co pozwala klientom jeszcze szybciej zwracać się z inwestycji w reklamę.

Kompleksowe podejście

Badamy Twoje potrzeby i zadania w celu skutecznej promocji.
4 cechy naszego podejścia do kompleksowego pozycjonowania Twojej strony:

 • Kompleksowa praca wewnętrzna nad stroną, zarówno w części technicznej, jak i pod kątem treści tekstowych i graficznych.
 • Linki, które nie tylko promują Twoją witrynę, ale także zwiększają świadomość marki.
 • Umieszczanie linków zaufania na zweryfikowanych witrynach, generujące ruch użytkowników.
 • Marketing treści — pozyskiwanie klientów poprzez wysokiej jakości blogowanie w Twojej witrynie.

Terminy

 • Członkowie naszego zespołu umiejętnie współdziałają ze sobą, co przyspiesza proces pozycjonowania strony.
 • Każdy członek zespołu koncentruje się na uzyskaniu wysokiej jakości wyniku.
 • Korzystamy wyłącznie z najnowszego oprogramowania, co znacznie skraca czas realizacji zadań.

Fakty o nas

 • Nie mieliśmy stron, nad którymi byłyby prowadzone prace, a wyniki byłyby całkowicie nieudane, każdy projekt wykazuje wzrost, który różni się jedynie specyfiką tematyki, uwarunkowaniami rynkowymi, budżetem.
 • Ogromne doświadczenie w rozwiązywaniu najtrudniejszych zadań i niestandardowych sytuacji związanych z kompleksową promocją strony.
 • Wiemy, jak działają algorytmy Google.
 • Profesjonalny zespół.

05.

Skupiamy się na wynikach

Wyniki naszych klientów powiedzą więcej niż jakakolwiek reklama. Wystarczy na nie spojrzeć.

06.

Prowadzenie Instagrama – fachowa obsługa firmowego profilu

Od sklepów e-commerce, poprzez startupy, aż po marki modowe – wszystkie biznesu mają wspólny cel, jeśli chodzi o social media. Chcą wydobyć to, co najlepsze w ich możliwościach dzięki nowoczesnym usługom marketingowym. Jeżeli i Ty masz chęć, żeby wykorzystać media społecznościowe do maksimum, pomoże Ci w tym profesjonalne prowadzenie Instagrama. Nie musisz samodzielnie walczyć o followersów – wystarczy, że obsługę firmowego profilu zlecisz agencji marketingowej!

Zdjęcie Profesjonalne prowadzenie Instagrama | Agencja iPapus

Jak profesjonalne prowadzenie firmowego Insta zwiększa zasięgi?

Chcąc osiągnąć sukces w biznesie, należy działać na wielu płaszczyznach jednocześnie, w tym także w social media. Doświadczenie przedsiębiorców pokazuje, że specjalistyczne prowadzenie Instagrama pozwala w krótkim czasie zwiększyć zasięgi, a także dotrzeć do nowych klientów.

Podczas prowadzenia firmowego Instagrama, specjaliści koncentrują się na współgraniu następujących czynników:

 • Budowanie brandingu marki.
 • Generowanie leadów.
 • Tworzenie wizerunku firmy na Insta.
 • Wskaźniki zwrotu inwestycji.

Warto również podkreślić, że prowadzenie Instagrama firmowego to także złożone procesy, jakie mają na celu wsparcie Twojego biznesu. Jest to platforma, gdzie dominuje przekaz wizualny, a ten odpowiada za wizerunek firmy w sieci. Z tego powodu, niezwykle istotne jest przestrzeganie reguł dobrego smaku, jak również dobieranie atrakcyjnych treści.

Nie trać czasu na samodzielną obsługę Instagrama w firmie. Wybierz profesjonalne wsparcie ekspertów ds. social media w iPapus Agency. Nasza agencja marketingowa pracuje na pełnych obrotach, żeby zapewniać Ci najwyższej jakości opiekę Twojego firmowego konta na Insta. Przekonaj się, że ta platforma społecznościowa otwiera zupełnie nowe drzwi do niebywałego sukcesu biznesowego w XXI wieku.

Zdjęcie-2 Profesjonalne prowadzenie Instagrama | Agencja iPapus

W jaki sposób działa prowadzenie firmowego Instagrama?

Instagram to serwis, gdzie firmy mogą docierać do zupełnie nowego grona potencjalnych klientów. Mamy tu bowiem do czynienia z platformą, gdzie większość użytkowników to osoby młode. Jeżeli zatem zależy Ci na pozyskaniu odbiorców w najmłodszych grupach wiekowych, koniecznie postaw na jakościową obsługę Instagrama.

Wybierając profesjonalne usługi w zakresie obsługi IG, otrzymasz najwyższej klasy wsparcie dotyczące udostępnianych treści. Dziś niezwykle istotna jest identyfikacja wizualna firm w Internecie, a konto biznesowe na Instagramie do nieodzowna część skutecznego brandingu. Budując zaufanie klientów i świadomość marki, koniecznie zleć prowadzenie Instagrama profesjonalistom.

Zdjęcie-3 Profesjonalne prowadzenie Instagrama | Agencja iPapus

W ramach usług związanych z opieką nad firmowym profilem, nasi eksperci dbają o następujące elementy:

 • Atrakcyjne wizualnie treści, które konwertują. Nie wystarczy wrzucać do sieci ładne zdjęcia, gdyż trzeba sprawić, by wpływały one na zwrot inwestycji. Najlepsze działania w tym zakresie sprawiają, że rośnie konwersja dla każdego postu. Efekt końcowy? Zwiększone zainteresowanie, a następnie sprzedaż produktów i usług.
 • Budowanie wiernej społeczności. Firmy na Instagramie walczą dziś o każdego klienta. Warto jednak dołożyć wszelkich starań, żeby Twoi followersi z zaciekawieniem obserwowali wszystkie udostępniane posty, relacje i rolki. W tym celu buduje się lojalną społeczność, która gotowa jest reagować na wszelkie nowości.
 • Bieżące analizy rynkowe. Prowadzenie Instagrama w firmie wymaga stałego kontrolowania zmian, jakie zachodzą we współczesnych social media. Algorytmy mediów społecznościowych ulegają transformacji, promując różne elementy działalności również na profilach firmowych. Tylko dzięki aktualnym analizom można zawsze być na bieżąco z najnowszymi trendami.

Zamów dla swojej firmy obsługę Instagrama, a wkrótce przekonasz się, jak ważny to krok dla Twojego biznesu!

Zdjęcie-4 Profesjonalne prowadzenie Instagrama | Agencja iPapus

Prowadzenie Instagrama cena usługi

Profesjonalna opieka nad firmowym kontem na Instagramie to szeroki zakres wielu różnych usług. Dobór najlepszych metod oraz narzędzi pracy w dużej mierze zależy od wielkości Twojego biznesu, celu sprzedażowego czy też targetowania treści. Między innymi z tych powodów w iPapus Agency do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Prowadzenie Instagrama ceny może mieć o dużej rozpiętości, dlatego też już teraz zapraszamy Cię do kontaktu z nami. Z radością przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę naszych usług obejmujących profesjonalną obsługę firmowego IG. Dzięki naszemu podejściu, wkrótce zyskasz nowych klientów, a także zwiększysz zasięgi swojego contentu online.

Napisz do nas po bezpłatną konsultację na temat Twojego biznesowego Instagrama!

Najlepsza agencja internetowa w Polsce według Oferteo

Agencja marketingu internetowego iPapus Agency
Agencja marketingu internetowego iPapus Agency 69 opinii Klientów
Jesteś naszym zadowolonym Klientem?
Zostaw swoje referencje.
5 Mieszko P. 28 lipca 2022 Zleciliśmy iPapus Agency ustawienie reklam w Google. Spodobało mi się to, że zespół stara się zgłębić wszelkie niuanse mojego biznesu, aby zapewnić maksymalne efekty pracy. Specjaliści zawsze dysponują nowymi pomysłami, nie zatrzymują się w miejscu. Nie ma czegoś takiego, że reklama została uruchomiona i zapominana na miesiąc, jest regularnie poprawiana i udoskonalana. Pracujemy od ponad pięciu miesięcy i uzyskujemy stabilne wyniki w postaci sprzedaży.
5 Martin K. 25 lipca 2022 Przez kilka miesięcy próbowałem samodzielnie ustawiać reklamy na Facebooku dla mojej firmy. Nic się nie działało, tylko zmarnowałem budżet i straciłem pieniądze. Postanowiłem zwrócić się o pomoc do profesjonalistów, znajomy polecił agencję iPapus. Pierwszą rzeczą, którą zrobił profesjonalista, było przeprowadzenie audytu konta reklamowego i znalazł wiele błędów, przez które nie było rezultatu. Przygotował strategię promocji, banery reklamowe, które zainteresowałyby grupę docelową oraz uruchomił reklamę. Niemal od pierwszego dnia startu zacząłem otrzymywać zgłoszenia po przystępnej dla mnie cenie. Zespół specjalistów pomógł dopracować skrypt sprzedażowy, aby zwiększyć konwersję moich menedżerów, którzy pracują z przychodzącymi leadami. Ze współpracy otrzymałem nawet więcej, niż oczekiwałem!
5 Jola K. 22 lipca 2022 Mam sklep internetowy na Instagramie, który od dłuższego czasu nie przynosi zysków i już planowałam jego zamknięcie. Postanowiłam jednak zwrócić się o pomoc do agencji iPapus. Specjaliści od razu znaleźli problem z treścią, która w ogóle się nie sprzedawała. Zaczęli publikować swoje treści, zaprojektowali profil, dodali posty sprzedażowe i, co zaskakujące, mój sklep zaczął sprzedawać. Podziękowania zespołowi iPapus za ożywienie mojego sklepu).
5 Ewelina Z. 21 lipca 2022 iPapus konfigurują dla nas Google Ads. Zanim się do nich zwróciliśmy, mieliśmy 30 sprzedaży miesięcznie, teraz mamy 30 sprzedaży tygodniowo. Wyniki przerosły nasze oczekiwania. Regularnie odbywamy spotkania online z zespołem specjalistów prowadzących nasz projekt, gdzie zawsze omawiamy uzyskane wyniki, aby by świadomym wskaźników. Specjaliści regularnie generują nowe pomysły, które pomagają nam obniżyć koszty zakupu i zwiększyć ich liczbę. Wykonują pracę w 100%, jednym słowem - profesjonaliści.
5 Aniela S. 20 lipca 2022 Od ponad 3 miesięcy współpracujemy z agencją przy reklamie targetowanej. Jestem bardzo zadowolony z wyniku, wszystkie zadania i cele są realizowane w terminie oraz regularnie przedstawiają raporty z wykonanej pracy. Łącznie z raportem proponowane są nowe pomysły na skalowanie i poprawę wyniku. Posiadam agencję pracy, w ciągu 3 miesięcy otrzymaliśmy już ponad 2000 leadów na nasze wakaty. Dla mnie to bardzo dobry wynik śmiało mogę polecić agencję iPapus!
Kontakt

07.

Darmowa konsultacja

Umów się z naszym specjalistą na darmową konsultację marketingową.

Zostaw swoje dane – skontaktujemy się z Tobą, przeanalizujemy Twój marketing i zaproponujemy najlepsze rozwiązania.

g

  FAQ

  Jak prowadzic instagrama firmowego?

  Prowadzenie biznesu zaczyna się od rejestracji konta biznesowego i wypełnienia go wysokiej jakości treścią tematyczną. Następnie należy opracować plan treści i wykorzystać kilka opcji promocyjnych. Aby uzyskać szybkie efekty, warto skorzystać z usług agencji marketingu internetowego.

  Jak prowadzić fanpage na instagramie?

  Regularne zapełnianie strony wysokiej jakości treścią to podstawa utrzymania fan page’a na Instagramie. Płatna reklama może pomóc w przyspieszeniu procesu promocji. Aby uzyskać dobre efekty za mniej, warto skorzystać z usług specjalistów od SMM.

  Ile kosztuje prowadzenie instagrama?

  Własny Instagram można zrobić za darmo. Warto jednak skorzystać z usług specjalistów od SMM, aby szybko uzyskać pozytywne efekty. Cena kalkulowana jest indywidualnie w zależności od niszy, grupy docelowej i regionu.

  Czy promowanie na instagramie jest platne?

  Istnieją zarówno darmowe, jak i płatne metody promocji. Druga opcja to priorytet dla osób, którym zależy na szybkich efektach. Ale prace powinny być powierzone profesjonalistom, w przeciwnym razie istnieje ryzyko zmarnowania budżetu.

  Agencja marketingowa Kraków – iPapus