Zamknij

01.

Prowadzenie profili Social Media

Prowadzenie Facebooka

Kliknij poniższy link, aby dowiedzieć się, jak możemy zwiększyć sprzedaż Twojej firmy

02.

Jak osiągamy rezultat

Gwarantujemy osiąganie wyników za pośrednictwem sieci społecznościowych. Wynik jest omawiany z Państwem na początkowym etapie i opracowujemy krok po kroku plan osiągnięcia tego wyniku. Dzięki naszemu prostemu i jednoznacznemu planowi działania w mediach społecznościowych klienci uwielbiają z nami pracować.

Audyt

Po pierwsze, jesteśmy zobowiązani do przeanalizowania aktualnego stanu profilu w sieci społecznościowej (Facebook, Instagram, LinkedIn) i zrozumienia, z jakich powodów w tej chwili ta strona nie jest skuteczna. Tworzymy szczegółowy plan pracy co najmniej miesiąc do przodu.

Analiza odbiorców docelowych

W drugim etapie analizujemy, kto jest docelowym odbiorcą Twojego biznesu. W oparciu o rodzaj grupy docelowej budowany jest plan pracy.

Tworzenie planu treści

Musimy zaplanować, jakie treści opublikujemy w jakim dniu (chodzi o Relacje/Stories, Angażujące, kreatywne posty). Chodzi o opracowanie stylu graficznego, projekt covera, stworzenie treści i grafik reklam, pomoc w konfiguracji managera firmowego, konta reklamowego, metody płatności, ustawienie pixela i grup docelowych, wdrożenie kampanii reklamowych, jeśli to będzie potrzebne.

Reklama z influencerami

W zależności od budżetu reklamowego i postawionych zadań negocjujemy z liderami opinii i przedstawiamy im szczegółowe zakresy zadań, w jaki sposób powinni reklamować Twój produkt lub usługę.

Organizacja konkursów

Przygotowanie dedykowanego posta, stworzenie regulaminu i zasad.

Interakcja z fanami

Poświęcamy czas na odpowiadanie na komentarze i zapytania w dni robocze, komentowanie i reagowanie na posty innych profilii.

03.

Wyniki naszej współpracy

Stworzenie i zaprojektowanie strony na Facebooku 0

Treści, które nie tylko są interesujące dla odbiorców, ale także służą sprzedaży 0

Zwiększenie świadomości i przywiązania do marki poprzez treści 0

Wzrost oglądalności w Waszej społeczności na Facebooku 0

04.

Dlaczego my?

Dlaczego Twoja firma się rozwinie?

 • Widoczne efekty pozycjonowania już za 2-3 miesiące.
 • Omijanie konkurentów w ciągu 6-12 miesięcy, w zależności od wybranego pakietu.
 • Miesięczny wzrost ruchu docelowego o 5-30%, w efekcie wzrost sprzedaży.
 • Doświadczenie w pozycjonowaniu ponad 1500 stron klientów.
 • Stały kontakt telefoniczny lub mailowy naszych menedżerów.
 • Regularne raportowanie wyników i wszystkich wykonanych prac.

Zasady współpracy z nami

 • Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty (Google Analytics, Google Ads).
 • Dotrzymujemy terminów.
 • Zależy nam na zwiększaniu Twoich zysków.

Wskaźniki wydajności

Na wstępnym etapie określamy cele i zadania. Następnie obliczamy terminy i ustalamy budżet. Wszystkie warunki i koszty są poparte danymi analitycznymi.

Ciągłe monitorowanie wyników

Wystarczy 1 godzina miesięcznie, aby w pełni kontrolować wykonywaną pracę i dynamikę wyników.

Znacznie więcej pracy za te same pieniądze

Szczycimy się tym, że udaje nam się wykonać średnio o 30% więcej pracy niż inne agencje, dzięki czemu strony naszych klientów osiągają wyniki średnio o 30% szybciej, co pozwala klientom jeszcze szybciej zwracać się z inwestycji w reklamę.

Kompleksowe podejście

Badamy Twoje potrzeby i zadania w celu skutecznej promocji.
4 cechy naszego podejścia do kompleksowego pozycjonowania Twojej strony:

 • Kompleksowa praca wewnętrzna nad stroną, zarówno w części technicznej, jak i pod kątem treści tekstowych i graficznych.
 • Linki, które nie tylko promują Twoją witrynę, ale także zwiększają świadomość marki.
 • Umieszczanie linków zaufania na zweryfikowanych witrynach, generujące ruch użytkowników.
 • Marketing treści — pozyskiwanie klientów poprzez wysokiej jakości blogowanie w Twojej witrynie.

Terminy

 • Członkowie naszego zespołu umiejętnie współdziałają ze sobą, co przyspiesza proces pozycjonowania strony.
 • Każdy członek zespołu koncentruje się na uzyskaniu wysokiej jakości wyniku.
 • Korzystamy wyłącznie z najnowszego oprogramowania, co znacznie skraca czas realizacji zadań.

Fakty o nas

 • Nie mieliśmy stron, nad którymi byłyby prowadzone prace, a wyniki byłyby całkowicie nieudane, każdy projekt wykazuje wzrost, który różni się jedynie specyfiką tematyki, uwarunkowaniami rynkowymi, budżetem.
 • Ogromne doświadczenie w rozwiązywaniu najtrudniejszych zadań i niestandardowych sytuacji związanych z kompleksową promocją strony.
 • Wiemy, jak działają algorytmy Google.
 • Profesjonalny zespół.

05.

Skupiamy się na wynikach

Wyniki naszych klientów powiedzą więcej niż jakakolwiek reklama. Wystarczy na nie spojrzeć.

06.

Prowadzenie Facebooka – profesjonalna obsługa firmowego fanpage

Facebook to obecnie jedna z najlepszych, a także najbardziej popularnych, platform mediów społecznościowych dla firm. Należy jednak pamiętać, że konkurencja na FB jest ogromna. Dlatego właśnie warto powierzyć prowadzenie Facebooka profesjonalnej agencji marketingowej, która zajmie się kompleksową obsługą Twojego firmowego fanpage. Zobacz, jak łatwo możesz uzyskać lepsze wyniki z marketingu, osiągnąć wymarzone zwroty z inwestycji, a także docierać do nowych klientów online.

Zdjęcie Prowadzenie fanpage lub strony na Facebooku | Agencja iPapus

Jak profesjonalne prowadzenie Facebooka zwiększa zasięgi?

Najlepszy sposób, żeby zwiększyć zasięgi i dotrzeć do szerszej grupy docelowej na FB? Profesjonalne prowadzenie Facebooka przez wyspecjalizowaną agencję marketingową!

Kampanie reklamowe na Facebooku pomagają właścicielom firm zwiększać następujące elementy:

 • Świadomość marki.
 • Generowanie leadów.
 • Widoczność w sieci.
 • Współczynniki konwersji.

Co więcej, prowadzenie FB firmowego pomaga również w stałym i dynamicznym rozwoju Twojego biznesu. Właśnie dlatego warto postawić na profesjonalną obsługę FB, a także prowadzenie fanpage firmy.

Nasza agencja iPapus Agency pomoże Ci tworzyć, monitorować i optymalizować kampanie reklamowe na Facebooku. Nasi eksperci posiadają wiedzę i doświadczenie w zakresie prowadzenia profili facebookowych zarówno małych przedsiębiorstw, jak również dużych korporacji. Sprawdź naszą kompletną ofertę już dziś, a przekonasz się, ile znaczy skuteczna obsługa social media w XXI wieku!

Być może zastanawiasz się, dlaczego eksperckie prowadzenie fanpage dla firm to tak istotna kwestia? Musisz wiedzieć, że odpowiednie kampanie reklamowe skutecznie wspierają nie tylko prezencję Twojego biznesu online, ale także dbają o konwersję kliknięć. To z kolei oznacza, że dzięki optymalizacji obsługi Facebooka możesz liczyć na zwiększoną sprzedaż w Internecie.

Zdjęcie-2 Prowadzenie fanpage lub strony na Facebooku | Agencja iPapus

Na czym polega prowadzenie fanpage firmy na Facebooku?

Wybierając profesjonalne prowadzenie Facebooka firmowego, właścicielom firm zwykle przyświeca jeden nadrzędny cel. Jest nim oczywiście zwiększenie sprzedaży, za którym stoi również generowanie dodatkowych przychodów. Sukces osiągnąć można poprzez odpowiednie dostosowanie publikowanych w social media treści, jakie angażować będą społeczność Twoich klientów.

Prowadzenie fanpage na Facebooku to twardy orzech do zgryzienia, aczkolwiek specjaliści ds. mediów społecznościowych radzą sobie z tym zadaniem doskonale. Dzięki bieżącej analizie trendów i oczekiwań rynku, są w stanie przygotować perfekcyjne kampanie reklamowe. W ten sposób osiągniesz realne zwroty z inwestycji, a Twój biznes przeżyje prawdziwy boom.

Zdjęcie-3 Prowadzenie fanpage lub strony na Facebooku | Agencja iPapus

Obsługując firmowego Facebooka, nasi eksperci zwracają uwagę na następujące kryteria:

 • Generowanie organicznego ruchu. Wraz z rozwojem Twojego firmowego FB, coraz więcej potencjalnych klientów samodzielnie odnajdzie Twoją stronę. To z kolei przełoży się na wzrost zainteresowania, zachęcając kolejnych konsumentów do korzystania z usług.
 • Wpływ na sprzedaż i leady. Korzystając z nowoczesnych kampanii reklamowych poprzez prowadzenie strony na Facebooku, znacznie sprawniej można sprzedawać swoje produkty czy usługi. Optymalizacja strategii marketingowych pod tym kątem to ważny element obsługi firmowego fanpage’a, jaki przekłada się na efektywną konwersję.
 • Budowanie firmowego brandingu. W ramach prowadzenia FB firmowego zwraca się również uwagę na unikatową relację z klientem. Social media pozwalają kreować niepowtarzalne sieci społecznościowe, co z kolei wspiera budowę świadomości Twojej marki online.

Postaw na skuteczne prowadzenie Facebooka firmowego już dziś, a na efekty nie będziesz musieć długo czekać!

Zdjęcie-4 Prowadzenie fanpage lub strony na Facebooku | Agencja iPapus

Prowadzenie firmowego profilu FB – ile to kosztuje?

Jeżeli chodzi o cennik prowadzenia fanpage dla firm, trudno jednoznacznie wycenić ten format usług. Dzieje się tak, ponieważ każdy profil firmowy na FB cechuje się własnymi elementami charakterystycznymi. Dlatego też, zachęcamy wszystkich użytkowników do kontaktu z naszą agencją marketingową w celu indywidualnej wyceny obsługi FB dla firm.

Już teraz możesz zostawić prośbę o darmową konsultację, a tak szybko jak to możliwe otrzymasz informację zwrotną od naszych specjalistów. Przygotujemy dla Ciebie zindywidualizowaną wycenę w oparciu o Twoje wymagania i oczekiwania, a także zaprezentujemy nasze własne spojrzenie na sukces Twojej firmy na FB.

Wybierz prowadzenie fanpage przy współpracy z iPapus Agency – zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby Twój firmowy Facebook wskoczył na najwyższe obroty.

Najlepsza agencja internetowa w Polsce według Oferteo

Agencja marketingu internetowego iPapus Agency
Agencja marketingu internetowego iPapus Agency 69 opinii Klientów
Jesteś naszym zadowolonym Klientem?
Zostaw swoje referencje.
5 Damian D. 13 lipca 2022 Szukałem agencji do prowadzenia reklam w Google dla mojego sklepu internetowego sprzedającego opony do samochodów i właśnie w wyszukiwarce Google natknąłem się na reklamę iPapus. Pozostawiłem zgłoszenie na stronie w krótkim czasie skontaktowano się ze mną i przedstawiono wycenę prac. Postanowiliśmy rozpocząć współpracę z Google Ads. Jestem zadowolony ze współpracy, co miesiąc dostaję jasny plan działania, przewidywalne rezultaty, których oczekujemy, kompletną dekompozycję celów, generalnie od razu widać profesjonalne podejście specjalistów. Pracujemy już od kilku miesięcy, więc śmiało mogę polecić!
5 Oktawian S. 7 lipca 2022
Zapytanie o kompleksowe wykonanie strony firmowej, Częstochowa
Musieliśmy pilnie rozwiązać problem z witryną - formularze zwrotne nie działały. Skontaktowaliśmy się z kilkoma agencjami, ale wybraliśmy iPapus ze względu na szybką odpowiedź i profesjonalizm zespołu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu, naprawiono formularze i zalecono wiele innych ulepszeń w celu zwiększenia konwersji. Na pewno będzie działać dalej.
5 Maciej P. 5 lipca 2022 Stronę internetową tworzyliśmy sami, po 2 latach wybraliśmy agencję Ipapus by skorzystać z profesjonalnej promocji SEO. Do pracy ze specjalistami nasza strona nie znalazła się nawet w TOP 50. Zaproponowano nam indywidualną ofertę handlową opracowaną pod naszą konkurencję. Po podpisaniu umowy rozpoczęto prace, początkowo nad wewnętrzną optymalizacją serwisu. Od 3 miesiąca rozpoczęto prace nad budowaniem profilu linkowego. Na początku czerwca ruch organiczny wzrósł o 80% w porównaniu z poprzednim miesiącem. W tej chwili w TOP 3 znajduje się ponad 400 zapytań, następuje stopniowy wzrost pozycji i ruchu na stronie w Google. Tak, promocja SEO wymaga czasu, ale efekt końcowy jest tego wart.
5 Andrzej K. 30 czerwca 2022 Od półtora roku współpracuję z iPapus Agency przy Google Ads. Bardzo podoba mi się ich odpowiedzialne podejście do pracy. Codziennie otrzymuję raporty z wykonanej pracy i uzyskanych wyników. Ponadto, dzięki dobrze dostrojonej analityce codziennie widzę zwrot z kampanii reklamowych. Dzięki operatywnej komunikacji jesteśmy w stanie szybko postawić nowe hipotezy stawiane przez specjalistę i poprawić wyniki prowadzonych już kampanii reklamowych. Wszystko jest zrobione na czas, co jest ważne! Jestem zadowolony z pracy - kontynuujemy współpracę!
5 Amelia Z. 29 czerwca 2022 Sześć miesięcy temu otworzyłam własną małą kancelarię prawną. Po zrekrutowaniu pracowników od razu natrafiłam na problem niewystarczającej liczby klientów, mój dział prawny nie pracował na pełnych obrotach. Pracując, równolegle zaczęłam prowadzić swojego osobistego bloga na Instagramie, gdzie udzielałam porad i rekomendacji w swojej dziedzinie. Postanowiłam skontaktować się z iPapusem, aby zarabiać na swoim blogu i stamtąd pozyskiwać klientów. Specjalista, który był zaangażowany w mój projekt, był w stanie stworzyć i wdrożyć dość skuteczną strategię promocji, dzięki czemu zaczęłam konsekwentnie otrzymywać 25-30 odsłon dziennie w moim Direct. Pracujemy dalej i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku. Teraz moi pracownicy nie siedzą bezczynnie.
Kontakt

07.

Darmowa konsultacja

Umów się z naszym specjalistą na darmową konsultację marketingową.

Zostaw swoje dane – skontaktujemy się z Tobą, przeanalizujemy Twój marketing i zaproponujemy najlepsze rozwiązania.

g

  FAQ

  Jak prowadzić fanpage?

  Uruchomienie firmowego fan page’a jest równie proste jak rejestracja osobistego profilu na Facebooku. Wystarczy się zalogować, wejść w menu i kliknąć w zakładkę utwórz stronę». Następnie należy wgrać zdjęcie okładkowe swojego awatara i wypełnić stronę przydatną treścią tematyczną. Aby strona promowała biznes, warto powierzyć jej prowadzenie profesjonalistom.

  Jak prowadzić facebooka firmy?

  Prowadzenie biznesu na Facebooku zaczyna się od utworzenia konta biznesowego, wyznaczenia celów i stworzenia planu treści. Fan page powinien być atrakcyjny i interesujący dla użytkowników. Regularne publikowanie przydatnych treści to podstawa promocji. Dodatkowo można zastosować reklamę targetowaną. Aby Twój biznes na Facebooku rozkwitał, warto powierzyć prowadzenie strony profesjonalistom.

  Czy facebook jest potrzebny?

  Fan page na Facebooku nie jest niezbędnym elementem udanego biznesu. Ale odpowiednio pielęgnowany stanie się dodatkowym narzędziem promocyjnym zwiększającym sprzedaż.

  Czym się różni fanpage od profilu?

  Fan page różni się od profilu funkcjonalnością. Profil służy do komunikacji i prowadzenia osobistego mikrobloga. Fan page ma więcej możliwości promocji biznesu. Możliwe jest również posiadanie więcej niż jednego administratora w tym samym czasie.

  Agencja marketingowa Kraków – iPapus